Вівторок, 19.03.2024, 07:09

Організаційна структура навчального закладу

АДМІНІСТРАЦІЯ ШКОЛИ

КОВАЛЕВСЬКА Ірина Володимирівна
Освіта вища. Закінчила Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів ім. Б.Грінченка у 1999 році. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання "вчитель-методист", педагогічний стаж - 33 роки.
УВАГА! Власний e-mail: ivkovalevskaya@ukr.net
Пишіть! Всі Ваші пропозиції, зауваження, побажання будуть обов’язково розглянуті в найкоротший термін.
Заступник директора з навчально-виховної роботи

ВЕРЕМІЙ Наталія Миколаївна

Освіта вища. Закінчила в 1994 році Київський державний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова. Педагогічний стаж – 34 роки. Кваліфікаційна категорія – вища, має звання "учитель-методист".
Заступник директора з навчально-виховної роботи

КОТЛЯРЕНКО Оксана Сергіївна

Освіта вища. Закінчила в 1997 році Київський державний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова. Педагогічний стаж – 31 рік. Кваліфікаційна категорія – вища, має звання "учитель-методист".

Голова методичного об'єднання вчителів початкових класів

ТОМАШ Ірина Іванівна
Освіта вища. Закінчила Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгомановау 1995 році. Педагогічний стаж - 34 роки. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «вчитель-методист»
Голова методичного об'єднання вчителів англійської мови

ЗБАНКО Марія Володимирівна

Закінчила бакалаврат Київського педагогічного університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Іноземна мова та література (англійська) та здобула кваліфікацію «Бакалавр філології, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури». Продовжує навчання в магістратурі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Українська мова та літературна творчість». Педагогічний стаж – 9 років. Кваліфікаційна категорія – бакалавр.
Педагог-організатор

БОЯРЧЕНКОВА Валерія Миколаївна

Освіта вища. Закінчила у 2016 році Київський університет ім.Б.Грінченка по спеціальності "Початкова освіта з викладанням іноземної мови". Має І кваліфікаційну категорію. Педагогічний стаж - 9 років.

Заступник директора по господарській частині

КОВТУН Людмила Іванівна

Освіта вища. В 2011 році закінчила Національний університет харчових технологій.

Секретар директора

ЗАДОРОЖНА Ірина Геннадіївна

Освіта вища, закінчила КНЕУ ім.В.Гетьмана в 2008 році. Стаж – 8 років.