Вівторок, 22.01.2019, 02:04
Вітаю Вас Гість | RSS

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І ступеня №322

Меню сайту
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Форма входу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 974
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Додаткові освітні послуги

                                                                                                                                       «ЗАТВЕРДЖЕНО»
                                                                                                                                       наказом директора
                                                                                                                                       01.09.2017 р. № 166

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок надання платних освітніх послуг,
які надаються спеціалізованою школою І ступеня № 322 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва

І. Загальні положення

1.1. Положення розроблене згідно із Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Постанови КМУ від 27.08.2010 р. № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності» (зі змінами, внесеними згідно постанови КМУ № 939 від 12.10.10), наказу Міністерства освіти і науки України від 14.10.2010 р. «Деякі питання виконання положень постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності», Статуту школи та іншими нормативними документами.

1.2. При наданні платних освітніх послуг застосовуються нормативно-правові акти, що регулюють надання послуг у сфері освітньої діяльності.

1.3. У цьому Порядку наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

замовник - фізична чи юридична особа, яка на підставі договору (контракту, заяви) з навчальним закладом замовляє навчальному закладу платну освітню послугу для себе або іншої особи, беручи на себе фінансові зобов'язання щодо її оплати;
індекс інфляції - визначений у встановленому законодавством порядку офіційний індекс інфляції за попередній календарний рік;
навчальний заклад - спеціалізована школа І ступеня;
особи, які навчаються, - діти дошкільного віку;
послуга - термін вживається у значенні, визначеному Законом України "Про захист прав споживачів".

1.4. Навчальний заклад зобов'язаний: безкоштовно надати замовнику повну, доступну та достовірну інформацію щодо порядку та умов надання конкретної платної освітньої послуги, її вартості, порядку та строку оплати.

1.5. Платні освітні послуги можуть надаватись тими самими структурними підрозділами, що здійснюють навчання громадян за державним замовленням.

1.6. Платні освітні послуги надаються на підставі письмової заяви - для фізичної особи.

При порушенні замовником умов заяви (контракту, договору) кошти, отримані навчальним закладом, залишаються згідно з умовами договору (контракту, заяви) у розпорядженні навчального закладу для виконання його статутних завдань згідно з чинним законодавством.

1.7. Кошти, отримані навчальним закладом від надання платних освітніх послуг, зараховуються на відповідні рахунки, відкриті в органах Державного казначейства України, та використовуються згідно із затвердженим кошторисом навчального закладу з урахуванням вимог законодавства.

1.8. Матеріальні цінності, майно навчального закладу, придбане або створене за рахунок коштів, отриманих від платних освітніх послуг, належить навчальному закладу на правах, визначених чинним законодавством, та використовується ним для виконання своїх функціональних повноважень.

.Платні освітні послуги надаються тільки понад обсяги, встановлені робочим навчальним планом школи, та поза діяльністю, що фінансується за рахунок коштів загального фонду державного та місцевого бюджетів.

ІІ. Організація платних освітніх послуг

2.1. Групи з надання платних освітніх послуг (далі – групи) формують, як правило, до 10 вересня відповідного року. Термін навчання до 31 березня наступного року.

2.2. До груп приймають дітей 5-6 років для підготовки до навчання у 1 класі (кількість дітей у групі – 10 осіб).

2.3. Підставою для формування групи є заява батьків (п. 1.6. наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23.07.2010 р. № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами») і документ, що підтверджує оплату проведення занять.

2.4. Вчителів для роботи у групах призначає директор школи. Вони мають бути постійними працівниками школи і виконувати цю роботу у свій вільний час.

2.5. Вчитель, який веде заняття у групі, несе повну відповідальність перед батьками і адміністрацією школи за організацію роботи групи, рівень навчальних досягнень учнів, охорону праці, пожежну безпеку та безпеку життєдіяльності.

2.6. У випадку, якщо вчитель не забезпечує належний рівень викладання, або з інших, передбачених трудовим законодавством причин, директор школи може звільнити вчителя від викладання у даній групі.

2.7. Групи з надання платних освітніх послуг працюють у другій половині дня та у вихідні дні.

ІІІ. Встановлення вартості платних освітніх послуг

3.1. Встановлення вартості платної освітньої послуги здійснюється на базі економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з її наданням. Калькуляційною одиницею при цьому є вартість отримання платної освітньої послуги учнем за весь період її надання в повному обсязі (п. 2.1. наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23.07.2010 р. № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами»).

3.2. До витрат на оплату праці працівників, що залучені до надання платної освітньої послуги, враховуються розміри посадових окладів, ставок заробітної плати, підвищення, доплати, надбавки та інші виплати обов’язкового характеру, визначені відповідними нормативно-правовими актами (п. 2.3. наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23.07.2010 р. № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами»).

3.3. Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування здійснюється відповідно до розмірів, визначених Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

3.4. До безпосередніх витрат на оплату послуг інших організацій при визначенні вартості платних освітніх послуг, належать матеріальні витрати, що використовуються для надання освітніх послуг, зокрема визначених кодами економічної класифікації видатків 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м’який інвентар та обмундирування»; 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)»; 2271 «Оплата теплопостачання»; 2272 «Оплата водопостачання і водовідведення»; 2273 «Оплата електроенергії».

3.5. До капітальних витрат на придбання (створення) основних засобів включаються витрати на забезпечення надання школою платних освітніх послуг, а саме:
• придбання навчального, спортивного обладнання, меблів, комп’ютерної та оргтехніки, придбання навчальної літератури, оновлення бібліотечних фондів.
Капітальні витрати враховуються у розмірі до 10% в межах вартості платної освітньої послуги (п. 2.6. наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23.07.2010 р. № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами»).

3.6. Надходження, отримані за надання платних освітніх та інших послуг, зараховуються до доходів спеціального фонду державного бюджету навчального закладу як плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх функціональними повноваженнями.

3.8. Вартість надання освітньої послуги визначається на підставі відповідного кошторису та становить з 01.09.2017 р. 750,00 грн.

3.9. Оплата за надану послугу може вноситись у готівковій та безготівковій формі на рахунок навчального закладу.

IV. Звітність і контроль
4.1. Бухгалтерія навчального закладу складає звітність з надання платних освітніх послуг відповідно до чинного законодавства.

Школа №322

Контакти

02222, м.Київ,
пр-т Маяковського, 38-а,

тел. (044)530-03-31, (044)360-52-50
е-mail :  sh322kiev@ukr.net

Статут школи №322
Права дитини
Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія
Відлік часу
До весняних канікул залишилось:
Пошук
Сайт існує

Copyright MyCorp © 2019