Субота, 21.10.2017, 05:22

«  Жовтень 2017  »

Бібліотека

Книга – казкова лампа, що дарує людині світло на далеких і темних дорогах життя. (Г. Лейбніц)

АТАМАНЕНКО Ольга Григорівна - бібліотекар

Освіта вища. Закінчила Київський національний університет будівництва та архітектури. Стаж роботи - 13 років.

Бібліотека знаходиться на першому поверсі школи біля їдальні. Займає одне приміщення, але має кілька зон:

1. Читальна зала, де дітям рекомендується  помірковано підходити до вибору літератури. Не вибрати перше, що попалося на очі, а сісти й продивитися зміст книжечки, якщо сподобалася, то оформити її на формуляр. В бібліотеці представлені колекції  журналів, що користуються високою популярністю серед  дітей.

2. Організоване місце для роботи користувачів при ознайомленні з літературою,  читання книг.  Для проведення дозвілля є розмальовки, олівці.

3. Абонемент. Так як наша школа І ступеню, то учням треба не тільки пояснити правила оформлення книги на абонемент, а ще й навчити їх правильно користуватися фондом.  З цією метою  організовано куточок читача.  Є правила поводження в бібліотеці (розроблені на основі правил поводження в бібліотеках Деснянського району та адаптовані до найменших читачів).

В цьому році організовано учнівський бібліотечний актив. Діти допомагають з організацією бібліотечної роботи, підтримують дисципліну в бібліотеці на перервах.

У вестибюлі школи організовано куточок: «Бібліотека інформує». Батьки і гості можуть ознайомитися з заходами, які плануються в бібліотеці. Допомогти дітям прийняти участь у  проголошених конкурсах та акціях.

Із метою пропаганди книжки проводяться книжкові виставки за різною тематикою.

Дякуємо всім, хто долучається до  акції  «Подаруй школі книгу!». За останні роки бібліотечний фонд поповнився на  742 примірники.

Найбільшою популярність серед школярів користуються книжки на  казкову  тематику та тему фантастики і пригод, про оточуюче середовище, природу. Найактивнішими читачами є учні  2-А та 2-В   класів.  Найпопулярніші - книги Уолта Діснея, Всеволода Нестайка  та про природу.

Головна мета роботи бібліотеки – надання допомоги учням та персоналу у задоволенні їхніх інформаційних потреб.

В бібліотеці раді кожному відвідувачу. Для цього  створюється атмосфера затишку і доброзичливості.

Ласкаво просимо до бібліотеки!

До осінніх канікул залишилось: