П'ятница, 19.04.2024, 15:32

Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічна база (витяг ЗНЗ-1)

Заклад освіти знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста Києва в особі Київської міської ради та підпорядковується Управлінню освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. Функціонує з 1996 року. Заклад розташовується в двоповерховій будівлі на замкненій території, має безбар'єрний доступ (пандус), ведеться відеоспостереження. Має 12 класних кабінетів, які складаються з навчального приміщення та ігрової кімнати, кабінети англійської мови, обладнані сучасною технікою та спортивну залу.
Навчально-матеріальна база класних та ігрових кімнат відповідає вимогам Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, забезпечує оптимальні умови для організації освітнього процесу та реалізації завдань відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти. Розміщення і збереження навчального обладнання відповідає вимогам наукової організації праці вчителів та учнів. Навчально-пізнавальна робота здійснюється за допомогою комплексного використання технічних засобів навчання: комп’ютерів, ноутбуків та проекторів, телевізорів. Для демонстрації екранно-звукових засобів навчання використовується інтерактивні дошки та навісні екрани.
У школі створений сучасний освітній простір відповідно до «Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи», що затверджені наказом МОН від 23.03.2018 No 283. Впроваджується особистісно-орієнтована модель освіти, максимально враховані права дитини, її здібності, потреби та інтереси. Освітній простір організовується таким чином, щоб учитель може спостерігати за діяльністю дітей в усіх осередках, діти мають можливість безпечно переміщуватися і мають місце для зберігання особистих речей. У класах використовуються мобільні робочі місця, що легко трансформуються для групової роботи, новітні IT-технології, мультимедійні засоби навчання. Використовується сенсорна підлога, набори LEGO, дидактичний матеріал, всі учні забезпечені підручниками.
Для впровадження в процес навчання інноваційних технологій школа має комп’ютерний кабінет, що складається з двох приміщень (для практичних та теоретичних занять), інтерактивні дошки, проектори, ноутбуки, сучасні телевізори. Впровадження в процес навчання молодших школярів інформаційно-комунікаційних технологій забезпечує доступ до різних інформаційних ресурсів, сприяє збагаченню змісту навчання, надає йому логічний пошуковий характер, а також вирішує проблеми пошуку шляхів і засобів активації пізнавального інтересу учнів, розвитку їхніх творчих здібностей, стимуляції розумової діяльності.
В школі на першому поверсі функціонує бібліотека та кабінет психолога. Оновлено та відремонтовано медичний кабінет, створено ізолятор.

У їдальні, обладнаній сучасною технікою, виконуються всі санітарно-епідеміологічні вимоги щодо організації харчування учнів. Робота їдальні постійно перевіряється адміністрацією школи, яка систематично слідкує за якістю продуктів, дотриманням умов і термінів їх зберігання, технологією приготування і різноманітністю страв, санітарним станом приміщень.
На шкільному подвір'ї побудоване сучасне футбольне поле зі штучним покриттям для проведення шкільних уроків, змагань та тренувань.
Київською міською державною адміністрацією виділено кошти на придбання дезінфекційних засобів для обробки рук та поверхонь. Закладом освіти проведена закупівля необхідних засобів, які дозволені для використання та мають сертифікати якості. На сьогоднішній день заклад забезпечений у ПОВНОМУ ОБСЯЗІ всім необхідним.

Виконано ремонти приміщень 1-х класів згідно НУШ.