Середа, 23.08.2017, 19:19

«  Серпень 2017  »

Робота гуртків

Для виявлення дитячих талантів, підтримки їх творчих та інтелектуальних досягнень, організації змістовного дозвілля у школі функціонують 10 студій. Тут діти в процесі занять розвивають мислення, здорову пам'ять, творчу уяву, художні здібності. Засвоюють графічне і живописне уміння, навики, вчаться спостерігати, аналізувати предмети та явища навколишнього світу. Завдяки заняттям у студіях у дітей змалечку розвиваються такі риси як фантазія, уважність, акуратність, просторове та аналітичне мислення, дрібна моторика рук і головне – любов до творіння! Метою занять є розвиток творчих здібностей, художнього смаку, розширення кругозору дітей.

Ліплення дає дивовижну можливість моделювати світ і своє уявлення про нього в просторово-пластичних образах. Кожна дитина може створити свій власний маленький пластиліновий або глиняний світ, але як справжній! Ось чому з пластиліновими іграшками так добре грати і ставити маленькі спектаклі. Згадайте пластилінові мультфільми!

Якщо ви до сих пір вважали, що малювання це всього лиш чергова розвага, котра розвиває фантазію дитини, то у вас є нагода дізнатися набагато більше про користь цього дитячого захоплення. Малюючи, дитина дає зрозуміти, який у неї зараз настрій, що вона відчуває, чого хоче, що побачила, що їй сподобалося, а що збентежило. Тому варто пам’ятати, що малюнок може бути набагато красномовнішим, аніж слова дитини. Малюнок – це не просто засіб відображення своїх думок, але й висловлення свого ставлення до навколишнього світу. Адже щодня дитина відкриває для себе навколишній світ, тому вона прагне поділитися новими знаннями та враженнями з оточуючими людьми.

ОРІГАМІ – це японське мистецтво конструювання з паперу. «Складання паперу» - це ціле мистецтво. За допомогою даної техніки можна виготовляти безліч різних виробів, від квіток, фігурок тварин, закінчуючи предметами для сервірування столу, декорування світильників і ваз.

Аплікація (від латинського applicatio) — накладання, пристосування, приєднання до якоїсь поверхні. Аплікація — це один із видів декоративно-ужиткового мистецтва, заснований на створенні художніх зображень, візерунків, орнаментів, малюнків шляхом закріплення їх на будь-якій площині, прийнятій за тло.