Неділя, 18.02.2018, 04:58
Вітаю Вас Гість | RSS

   Спеціалізована школа І ступеня №322


                       м. Києва

Меню сайту
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Форма входу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 947
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

с.5

Організація харчування та медичного забезпечення учнів

Харчування учнів проводиться у шкільній їдальні і організовано відповідно до вимог нормативних документів. Діти харчуються згідно графіка.

Учні 1-4 класів отримували протягом 2016-2017 навчального року безкоштовне гаряче харчування, яке забезпечувало КП «Зеніт» та ТОВ «Понтем.уа».

Працівники їдальні завчасно забезпечують на столах, закріплених за класами, потрібну кількість (згідно заявок класоводів про присутніх учнів). Учні приходять до їдальні вчасно, організовано, в супроводі класовода. Щодня ведеться облік учнів. Щомісяця подається узагальнена інформація про використані обіди в бухгалтерію РУО. Таким чином, контроль за використанням обідів ведеться на належному рівні.

Перевірка якості харчування показала, що воно досить різноманітне, страви свіжоприготовлені, калорійні, доброякісні. Всі продукти харчування підлягають термічній обробці, маса порцій відповідає меню.

Медичний контроль за станом здоров’я учнів забезпечується медичною сестрою Калашніковою Катериною Вікторівною та ЦДРП Деснянського району. Школа забезпечена медичним кабінетом з необхідним обладнанням, кабінетом для щеплень.

Впродовж 2016-2017 н.р. медичною сестрою Калашніковою К.В. було проведено ряд виховних заходів з учнями 1-4 класів з метою збереження і зміцнення здоров’я, дотримання здорового способу життя, правильного харчування та розвитку вміння зміцнювати своє здоров’я.

Систематично проводиться навчання дітей правилам особистої гігієни. Проводяться медичні огляди дітей. Медична сестра оглядає дітей, робить висновки про стан їх здоров’я, дає рекомендації щодо додаткових обстежень, лікування, профілактичних щеплень, режиму харчування. Розробляє заходи щодо профілактики дитячого травматизму, харчових отруєнь, вірусних та кишкових інфекцій.

Протягом навчального року контролюється режим дня та навчання відповідно до віку дитини, руховий режим дітей, організацію оздоровчих заходів, фізичне виховання, загартовування, здійснює контроль щодо попередження спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, отруєнь рослинами та грибами. Медична сестра контролює проходження медичного огляду персоналом з обов’язковою відміткою в санітарних книжках, проводить щоденний огляд працівників харчоблоку на випадок гнійничкових захворювань шкіри, здійснює контроль за використанням та збереженням дезінфікуючих засобів.

Соціальна допомога учням із числа дітей пільгових категорій

В школі навчаються діти пільгових категорій:
• інваліди - 1;
• діти учасників АТО - 2;
• діти з багатодітних сімей - 18;
• діти, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС – 20.

Протягом 2016-2017 н.р. дітям пільгових категорій надавалися запрошення на новорічні вистави, подарунки. Дітям цих категорій запропоновано оздоровлення в літні дитячі табори.

Діяльність органів учнівського самоврядування

Враховуючи вікові особливості молодших школярів, в школі ведеться підготовка учнів до участі в самоврядуванні: учні 3-4-х класів вчаться чергувати по школі та виконувати певні доручення. Цікавий світ гри, добрі і корисні справи – в основі роботи учнівського самоврядування.

Організовує роботу педагог – організатор Радченко Вікторія Вікторівна. Щомісяця класи отримують завдання: творчі, екологічні.

Протягом 2016-2017 навчального року були проведені різноманітні заходи та корисні справи: “Допоможи птахам взимку”, ”Годівничка”, рейд “Шкільна форма”, акція “Подаруй бібліотеці книгу», «Зробимо планету чистою», «Первоцвіти під охороною» та інші.

Діяльність батьківського комітету

Виховання учня в школі та сім'ї — щоденний безперервний процес. Тому педагогічний колектив працює з тісній співпраці з батьківським колективом з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку дитини. Батьки є соціальним замовником школи, а тому беруть активну участь у навчально-виховному процесі. Вони є учасниками позакласних заходів, пов'язаних із професійним світом, захопленнями своїх дітей, родинними святами.

Активну роботу проводить батьківський комітет школи на чолі з Перетятьком Олегом Валерійовичем. З ініціативи батьківського комітету плідно працює батьківський благодійний фонд “Добродій”.

Адміністрація школи дбає про результативну систему співробітництва: взаємодію з батьками в формі своєрідного всеобучу. Одна із дієвих форм взаємодії з батьківською громадськістю - індивідуальна робота, залучення батьків до позанавчальної виховної роботи, організації та проведення родинних свят, декад родинного виховання.

Протягом 2016/2017 навчального року проводилася робота з батьками:
- проходили загальношкільні батьківські збори;
- підтримується зв'язок з батьками за допомогою щоденників;
- класоводи планували і проводили тематичні батьківські збори.

Батьки й учителі намагалися стати партнерами, активними співучасниками творчого процесу виховання учнів. Тож, спільними завданнями школи й батьків є:
- пропаганда педагогічних знань, що зумовлять підвищення педагогічної грамотності батьків;
- допомога батькам в оволодінні системою вмінь, необхідних для організації діяльності дитини вдома;
- впровадження форм роботи з сім'єю, які сприятимуть гуманізації взаємовідносин «педагоги - батьки - учні».

Діяльність ради загальноосвітнього навчального закладу

Рада загальноосвітнього навчального закладу продовжувала працювати в 2016-2017 навчальному році. Голова ради – Пікуля Лідія Павлівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання “учитель-методист”. Має заслужений авторитет серед колег, учнів та батьківської громадськості.

Питання, які вимагають колективного обговорення та вирішення виносяться на розгляд ради школи:
- планування роботи ради;
- погодження робочого плану (конкретизація варіативної складової) та режиму роботи школи;
- спільна робота педагогічного та батьківського колективів шляхом залучення батьків до проведення різноманітних заходів (оздоровчих, культурно-масових, благодійних акцій);
- участь у засіданнях атестаційної комісії; - представлення до нагородження педпрацівників та учнів школи.

Міжнародні зв’язки

Курс України на демократизацію і відкритість суспільства, її визнання на міжнародній арені зумовлюють важливість мультикультурного виховання. Наша школа повноцінно реалізує завдання цього напрямку:
- розширення знань про Європу та Європейський союз;
- виховання дітей у дусі спільних європейських цінностей.

Усвідомлюючи необхідність широкої інтеграції до світового науково-освітнього простору вчителі та вихователі школи приділяють цьому напрямку виховної діяльності особливу увагу.

Протягом 2016-2017 навчального року були проведені заходи:

Створення власної системи інформаційного забезпечення:
шкільна преса, радіогазети тощо.
Використання мережі Internet

Школа постійно користується Інтернетом:

- маємо свій офіційний сайт (www.sch322kiev.at.ua), який почав роботу у листопаді 2010р.. Його завдання – полегшення доступу до інформаційних ресурсів. На сторінках сайту оперативно відображається життя школи: шкільні новини, дошка оголошень, інформаційні сторінки для батьків та учнів. Завдяки сайту всі бажаючі мають можливість познайомитись із школою, її адміністрацією та педагогічним колективом. Ідея створення сайту знайшла підтримку серед учнів та їх батьків, на сайті вони можуть висловити свою думку про школу та навчальний процес;

- користуємося електронною поштою;

- в рамках вивчення предмету “Інформатика” згідно з програмою у 2–4-х класах учні навчаються користуватися Інтернетом.

Фінансово-господарська діяльність

1. Впродовж 2016-2017 навчального року для покращення матеріально-технічної бази школи було виділено бюджетних коштів:
105850 грн. – комп’ютерна техніка;
182500 грн. – придбання меблів;
25000 грн. – система відеоспостереження;
63000 грн. – капітальний ремонт електрощитової;
29500 грн. – ремонт підвальних приміщень;
47600 грн. – придбання спортивного обладнання та інвентаря;
65400 грн. – господарські товари;
7000 грн. – медикаменти;
35000 грн. – ремонт огорожі;
80000 грн. – будівельні матеріали;
600000 грн. – капітальний ремонт покрівлі школи.

2. За рахунок батьківських коштів:
придбані меблі для класів – 66500 грн.,
поповнений бібліотечний фонд – 6000 грн.,
проведені капітальний ремонт коридорів із заміною освітлення, поточні ремонти у навчальних кабінетах.

3. У 2016-2017 навчальному році школа надає платні послуги з підготовки дітей до школи (за авторською програмою «Барвограй»), за рахунок яких придбано господарчі товари та приладдя – 10500 грн. Господарська та виробнича діяльність у школі не ведеться. В даний час приміщення школи в оренду не надається. Усі матеріальні цінності оприбутковано. Кредитів школа не отримувала.

Організація внутрішкільного контролю за виконанням навчального плану і програм, якістю знань, умінь і навичок учнів.

Згідно річного плану роботи на 2016 – 2017 навчальний рік адміністрацією школи проводився внутрішкільний контроль:

1) за виконанням навчальних планів і програм
- аналіз і затвердження календарних планів, планів з виховної роботи;
- перевірка шкільної документації (класні журнали, журнали ГПД, гурткової роботи);
- перевірка виконання навчального плану та програм з усіх предметів.

2) за якістю знань, умінь і навичок учнів
- проведення контрольних робіт та їх аналіз (2-4 класи);
- перевірка сформованості навичок читання учнів 1-4 класів;
- перевірка сформованості обчислювальних навичок;
- перевірка робочих зошитів з математики, української та англійської мови (1-4 класи); зошитів для контрольних робіт (2-4 класи);
- перевірка щоденників;
- класноузагальнюючий контроль 4-х класів;
- фронтальний контроль за станом викладання музичного мистецтва;
- ДПА у 4-х класах (математика, українська мова, літературне читання).

3) за якістю харчування в шкільній їдальні та ведення відповідної документації.

Результати внутрішнього контролю висвітлені в довідках, наказах, обговорювались на нарадах при директорі, засіданнях методичних комісій.

Форми контролю, яким піддавався заклад з боку органів державної виконавчої влади та органів Управління освітою.

Інспектором пожежної охорони проведена перевірка протипожежного стану приміщень, перевірялися дотримання вимог пожежної безпеки, стан та забезпечення закладу засобами пожежогасіння.

Управлінням освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації перевірявся:

- стан організації роботи з профілактики правопорушень;

- стан організації харчування в шкільній їдальні та робота їдальні.

 

Директор                                                                                 І.Ковалевська

Школа №322

Контакти

02222, м.Київ,
пр-т Маяковського, 38-а,

тел. (044)530-03-31,
е-mail :  sh322kiev@ukr.net

Права дитини
Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія
Відлік часу
До Нового року залишилось:
Пошук
Сайт існує

Copyright MyCorp © 2018