Вівторок, 19.03.2024, 07:29

«  Березень 2024  »

Головна » Архів новин
Дякуємо батькам, учням та вчителям школи за участь у Благодійному ярмарку! Завдяки спільним зусиллям цього разу вдалося зібрати 52 536 грн. Допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Україну, борються за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас, адже українські захисники – це наша гордість, взірець мужності, свідомості й самопожертви, непорушна сила між страхіттями війни й життям мирних людей! Тому всі кошти будуть передані на нагальні потреби Національної Гвардії України.
Об’єднуймо зусилля заради Перемоги!
Разом ми – сила!
Разом ми – непереможні!
Слава Україні!
Героям Слава!
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 4 | Додав: Gera-04 | Дата: Вчора | Коментарі (0)

Свято Масниці здавна пов'язувалося із весняним пробудженням природи, воно символізує проводи зими та зустріч із весною. Головна страва на Масницю - млинці та інші обрядові страви.
15 березня в нашій школі пройшов Благодійний ярмарок "Щедра Масниця", на якому учні разом із батьками продавали власноруч виготовлену смачну випічку, млинці та різноманітні солодощі. Щоб смаколики продавалися краще, вся шкільна родина співала та танцювала. Тако ... Читати далі »

14 березня - День метеликів у 4-А класі
З незапам'ятних часів метелики асоціюються з весною, красою, вічністю. Вони були символом безсмертя, щастя, вірності, любові. Ці загадкові і безперечно красиві істоти є джерелом поетичного натхнення і стали героями багатьох міфів і легенд. Метелики без сумніву найпрекрасніші істоти світу комах і тварин у цілому.
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 8 | Додав: Gera-04 | Дата: 14.03.2024 | Коментарі (0)

Учні 4-В класу спробували себе у ролі справжніх миловарів. Миловаріння – це захопливий і творчий процес! Мило на полицях магазинів вражає великою кількістю квітів, форм і ароматів. Але тим, хто хоче чогось більш натурального або оригінального, варто спробувати зварити його самостійно.
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 6 | Додав: Gera-04 | Дата: 14.03.2024 | Коментарі (0)

Учні 4-В класу вміють не тільки гарно вчитися, а ще і відпочивати!!! Що може бути кращим, ніж смачне какао з друзями на вихідних! Цукерки зроблені власноруч та цікава прогулянка містом. Також серед учнів є справжні майстри в приготуванні «Хачапурі по-аджарські» Дякуємо за гостинність «Львівській шоколадній майстерні шоколаду» та «Мама Манана» за чудові майстер-класи!

Мистецтво сприяє художньо-естетичному розвитку людини та стимулює готовність особистості брати участь у різних формах культурного життя суспільства.
У школі діти вивчають мистецтво, яке включає образотворчу та музичну складові, і вони із задоволенням відвідують ці уроки.
Учні 4-А класу творчі, креативні та ініціативні. Діти із зацікавленістю та креативністю працюють над творчими проєктами.
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 7 | Додав: Gera-04 | Дата: 14.03.2024 | Коментарі (0)

Визначна роль у процесі набуття знань із основ наук належить книзі. Навчити дитину любити її, сприймати як життєдайне невичерпне джерело пізнання світу, знань, виховувати любов до книжки – основні завдання шкільного бібліотекаря. Дуже люблять шкільні зустрічі з бібліотекарем учні 4-А класу. Цього разу учні грали у гру «Права та обовʼязки» і приймали активну участь у заході.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 5 | Додав: Gera-04 | Дата: 14.03.2024 | Коментарі (0)

Сьогодення без Шевченка неможливе
І завтра наше неможливе теж
Бо Шевченко – то є Україна,
З любов’ю у серцях людей без меж.

Сьогодні відбувся районний фестиваль "Хай лине Тарасове слово", за ініціативи Районної школи з народознавства "Рідна земле моя" Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва. Нашу школу гідно та надзвичайно талановито представив учень 3-А класу Головня Назар.  Для участі у конкурсі Назар обрав вірш «Мені тринадцяти минало…» і продекламував рядки Т.Шевченка, зворушивши та розчуливши кожного.
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 6 | Додав: Gera-04 | Дата: 13.03.2024 | Коментарі (0)

Виховний захід у 3-Б класу. Феномен Шевченка відбиває нашу національну природу, наше світосприйняття, наше минуле і нашу надію на майбутнє. Він символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять.
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 7 | Додав: Gera-04 | Дата: 12.03.2024 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 77 78 »