П`ятниця, 18.08.2017, 16:23

«  Вересень 2012  »

Головна » 2012 » Вересень » 1 » 1 вересня - День знань
1 вересня - День знань
Ранок 1-го вересня. На шкільному подвір'ї лунає весела музика. Хлопчики і дівчата святково одягнені, з букетами квітів, з татами і мамами, бабусями й дідусями ідуть до школи. Як радісно після літніх канікул зустрітися із своїми друзями, поділитися враженнями від літнього відпочинку.
8.30. Всі учні шикуються на урочисту лінійку, присвячену святу "Першого дзвоника" та початку нового навчального року. Лунають фанфари. Найбільше цей день запам'ятається найменшим учасникам свята, першокласникам. Під оплески всіх присутніх вони заходять на лінійку разом із своїми першими вчителями: Панченко Наталією Іванівною (1-А клас), Форманюк Людмилою Ігорівною (1-Б клас), Пшеничною Іриною Іванівною (1-В клас).  Урочиста мить - на майданчику майорить прапор нашої школи, учні 4-х класів проносять його повз ряди учнів. Лунає Гімн України. Лінійка розпочалась.

Із словами привітання до присутніх звернулась директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна. Вона побажала учням успіхів у навчанні, всім гарного настрою, міцного здоров'я. На святі були присутні представники КМДА, які теж привітали всіх з початком навчального року та подарували школі 10 футбольних м'ячів. Далі лунали вірші, музика, пісні, учасники танцювального гуртка порадували всіх веселим таночком. Зворушливо прозвучав віршований виступ  першокласників. З щирим вітанням і напутливим словом до маленьких школяриків звернулась учитель 1-А класу Панченко Наталія Іванівна. Від імені батьків з побажаннями дітям всього самого кращого, цікавих років навчання у нашій школі, здоров'я і наполегливості на ще незнайомому шляху знань, виступила мама учня 1-Б класу Молчанова Юлія Олександрівна. Всім запам'ятається пісня, подарунок до свята нашої випускниці, нині вже студентки 3-го курсу Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка Грушко Сабіни.

Пролунав дзвінок. Право першими зайти до школи було надано нашим першокласникам, під вишитими рушниками, які тримали щасливі матусі, посипаючи пшеницею на добру дорогу в країну знань. Далі всі учні разом із своїми вчителями розійшлися по класах, і розпочався перший урок 2012-2013 навчального року, присвячений темі здоров'я, здоровому способу життя, заняттям спортом.
Навчальний рік розпочався!

Переглядів: 826 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/2