П`ятниця, 28.07.2017, 09:07

«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 5 » 1 вересня - День знань
1 вересня - День знань

Щороку  1-го вересня, вулиці українських міст наповняться білими бантами, різнобарвними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань.

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на звуки першого дзвоника!

Дев’ята година ранку. Лунають фанфари і на шкільне подвір’я запрошуються першокласники із своїми першими вчительками. Двері в країну знань учням 1-А класу відкриє Панченко Наталія Іванівна, учням 1-Б класу  - Пшенична Ірина Іванівна і учням 1-В класу – Шевчук Олена Анатоліївна. Директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна запрошує всіх стояти струнко для внесення прапору школи. Лунає Гімн України і урочиста лінійка, присвячена початку навчального року, оголошується відкритою.

Ведучі, Сорокін Олексій Миколайович та Радченко Вікторія Вікторівна, звертаються до всіх присутніх з теплими словами вітання, наголосивши, що саме в цьому році наша школа святкує своє 20-тиріччя. Згідно з українськім звичаєм, на великі свята дорогих гостей зустрічають хлібом-сіллю — короваєм, який виносять на вишитому рушнику. Ось і на нашому святі дівчата у вишиванках привітали присутніх пишними короваями, які були прикрашені  візерунками із тіста і написом «20 років школі 322».

Звичайно, яка лінійка без виступу першокласників. Їх голоси лунають дзвінко й весело. «Ми – школярики малі, діти рідної землі. Ми прийшли у перший клас, бо науки кличуть нас».  Вітання малечі від четвертих класів прозвучало у виступі  Ткачик Фріди (4-Б),  Штанденко Анни (4-А) та Смірнова Артема (4-А). На добру згадку про Свято Першого дзвоника учні 4-х класів вручили першокласникам прапорці – зменшені копії  прапора школи.

Прозвучала пісня "Україно - це ми!" у виконанні Уманець Вікторії, учениці 3-Б класу. Яскравий танок подарували учням та їх батькам вихованці танцювального гуртка.

Наших молодших школяриків також привітами їх шкільні мами – перші вчителі. «Сьогодні твоє свято: ти відкриваєш для себе яскравий і великий світ знань! Бажаємо тобі успіхів на цьому шляху та неймовірних відкриттів!»

Від імені батьків до першокласників і всіх присутніх звернулась Кануннікова Ірина Вікторівна, мама учня  1-В класу. Її слова були зворушливими, голос  тремтів від хвилювання, на очі навертались сльози, бо це така неповторна і, в той же час, відповідальна мить для кожної людини, для кожної родини - «перший раз у перший клас!»

І ось хвилююча мить, Сорокіна Катерина, учениця 1-В класу,  дає перший шкільний дзвінок, який сповіщає про початок нового навчального року.

Щасливої дороги в країну знань!

Переглядів: 277 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/2