Середа, 13.12.2017, 13:05

«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 3 » Благодійна ярмарка
Благодійна ярмарка

24 лютого 2017 року учні, вчителі, вихователі, батьки нашої школи зібралися разом, щоб провести традиційний благодійний ярмарок. Так сталося, що проводився він напередодні Великого посту, тобто під час святкування Масляної. Цей день було обрано не випадково. Бо окрім розважальних програм Масляна містить в собі засади християнської моралі (Прощена неділя), принципи людяності. Стало доброю традицією в школі, що батьки печуть різні солодощі та виносять на ярмарок, а гроші отримані від продажу смаколиків школа передає до Київського будинку дитини «Берізка» на нужди дітей, в яких немає батьків. Саме і цього дня, не чекаючи на подяку і славу, всі згуртовано провели  яскравий захід.

На святі ініціативна творча група батьків 3-А класу предстала в різних образах головних героїх  Масляної. Всім присутнім дуже сподобалось дійство, було весело і цікаво. До речі, батьки цього класу другий рік проводять для школи театралізовану виставу з конкурсами, забавами, жартами. Також, окрема подяка батькам 2-В класу за нову скриньку для збору коштів.

На початку свята веселі відьмачки зарядили усіх присутніх позитивною енергією, запросивши робити музичну зарядку. За допомогою веселих оленів (батьків), діти каталися на санчатах. Щоб  і дорослі не сумували, Козак запропонував їм прийняти участь у веселій виставі «Ріпка». Кожен герой, на радість усім присутнім, виконав свою роль досконало. Всі персонажі казки були  дуже переконливі!

Ну, а діти знов залучилися до загальної  музично-танцювальної мандрівки по країнах світу. Зима-чарівниця була не дуже налаштована поступатися Весні-красні місцем, але вже коли Весна на порозі,  то треба віддавати чарівний посох.  Учні, в свою, чергу, підтримали прихід Весни  традиційною «Подоляночкою» з квітами та стрічками. Рум’яна та щедра Масляна привітала всіх присутніх зі святом та нагадала про  традиції українського народу.

Самим очікуваним видовищем було й залишається на святі Масляної спалювання опудала зими. І цього разу все пройшло пречудово під наглядом представника пожежної служби.

Після веселого дійства у гарному настрої всі були запрошені на ярмарок, щоб поласувати кулінарними виробами, виготовленими власноруч батьками. Яке різноманіття смаколиків було на ярмарці! Коли торгівля була майже завершена, представники батьківських  комітетів класів опускали у спеціальну скриньку свій виторг. Але й протягом свята діти, учні, батьки, всі запрошені робили свої внески, кидаючи в скриньку гроші.

Весело та корисно пройшли проводи Зими, бо за різними буденними турботами або святковими веселощами треба памятати про тих, кому доводиться нелегко в цьому житті, хто розраховує на чиюсь допомогу. Сподіваємося, гарну традицію благодійних ярмарків випускники нашої школи та їх батьки продовжать в інших учбових закладах.

Переглядів: 201 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/1