Четвер, 19.10.2017, 09:14

«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 17 » До нас завітав "Книжкобус"
До нас завітав "Книжкобус"

12 жовтня 2016 року до нашої школи завітала бібліотека на колесах «Книжкобус». У минулому це звичайний автобус "Кіївпастранса", який переобладнали в пересувну бібліотеку. Всередині - понад 100 дитячих книг і різноманітні гаджети (смартфони, ноутбуки і планшети) з іграми та освітніми програмами. Також в "Кніжкобусі" встановлено акустичну систему, плазму і дискобол.

Знайомилися з «Книжкобусом» учні 2-А класу. Клас був поділений на 3 групи, які по черзі відвідали сам автобус «Книжкобус». Там школярів чекала не тільки цікава розповідь про книжки, користь читання, як, де і які варто читати книжки, а й різноманітні захоплюючі завдання, квести, ігри. Окрема складова Книжкобуса – інтернет-освіта дітей і пропаганда читання в тому числі й електронних видань. Отак, на ґаджетах був доступ до електронних книжок, підручників та сайтів про літературу. В ігровій формі дітям пояснили, де і як можна придбати, безплатно завантажити або прочитати онлайн-книжку, знайти цікавинки про літературу.

Далі діти знайомилися з лего-конструюванням і будували «Школу своєї мрії». Одним, мабудь, із найцікавіших було заняття, де куратор «Книжкобуса» розповіла другокласникам про роботів та робототехніку. У дітей з’явився новий друг – робот Майло. Учні самостійно запускали програми для нього і спостерігали як Майло їх виконує. Школярі також попрацювали із захоплюючими навчальними програмами для дітей молодшого шкільного віку з інтерактивними вправами, веселими анімованими персонажами, яскравими сюжетами та звуковим супроводом. В кінці заняття всі отримали на згадку красивий календар і, в кожній групі, був розіграний у лотерею подарунковий сертифікат на безкоштовне заняття в технічній студії «Винахідник», філія якої, до речі, відкривається у нас на масиві «Троєщина».

Дітям дуже сподобалась зустріч з "Книжкобусом". Сподіваємось, що для когось вона стане поштовхом до розвитку творчої особистості й зацікавленості у навчанні.

Переглядів: 145 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0

До осінніх канікул залишилось: