Вівторок, 21.11.2017, 21:33

«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 22 » Допомога безпритульним тваринам
Допомога безпритульним тваринам

16 та 17 лютого в стінах школи проходила акція, спрямована на  взаємодію з Благодійним Фондом допомоги безпритульним тваринам «Happy Paw» («Щаслива лапа»). Представниця фонду, волонтер Анна, відвідала майже всі класи школи для того, щоб більш детально познайомити учнів з роботою Фонду та привернути увагу до проблем безпритульних тварин. Зустрічі відбувалися і в класах, і в актовому залі у вигляді уроку-лекції, уроку-гри. Мова йшла про умови дотримання тварин вдома, поведінку друзів наших молодших в родині, роботу Фонду.

Треба зауважити, що учні нашої школи мали змогу і в минулому році поспілкуватися з волонтерами цієї організації та надали суттєву допомогу у вигляді корму для собак та котів. Ось і цього разу Анна пішла від нас не з порожніми руками, так як діти принесли багато ласощів для безпритульних тварин, якими опікується Фонд. Їз спілкування Анни та учнів стає зрозумілим, що у  більшості дітей вдома є домашні улюбленці, яких вони дуже люблять й опікуються ними. Такі зустрічі корисні для обох сторін, діти чують і розуміють, як же складно живеться тим тваринкам, які не мають ні помешкання, ні люблячих господарів, ні їжі, які позбавлені тепла і ласки. Тому робота такої благодійної організації заслуговує на повагу й підтримку з боку всіх нас: дорослих та дітей.

Ця зустріч не є останньою, бо у світі добрих людей більше, ніж  бездушних «хазяїв». А учні нашої школи є саме такими добрими й відповідальними, отже, готові допомагати  тваринам якомога частіше.

Хочеться зауважити, що кожен з нас може долучитися до волонтерської діяльності у притулках та івентах, брати участь в благодійних акціях та й просто надавати посильну допомогу.  Для цього треба зайти на сайт:  http://happypaw.ua, а також звязатися за номером телефону: +38 (093) 752 32 56 (Анна-волонтер), або по e-mail: lecturer2@happypaw.ua

В свою чергу, вдячні всім, хто виявив милосердя та не відсторонився від проблем безпритульних тварин.

Переглядів: 142 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/2