Неділя, 24.09.2017, 19:41

«  Лютий 2011  »

Головна » 2011 » Лютий » 22 » Екологічний проект 22.02.2011 року
Екологічний проект 22.02.2011 року

За підтримки Київської міської державної адміністрації 10 грудня 2011 року стартував благодійний артпроект «Відкрий своє серце», ініціатором якого є комунальне підприємство «Притулок для тварин».

22 лютого 2011 року за підтримки Деснянської районної у м.Києві державної адміністрації та  Управління освіти  Деснянського району у м.Києві  спільно з КП «Притулок для тварин» в нашій школі пройшов екологічний проект, метою якого є пропаганда захисту безпритульних тварин.

У проекті приймали участь представник Деснянської районної у м.Києві державної адміністрації ПЛАХОТНИЙ Станіслав, методист з виховної роботи Управління освіти Деснянського району у м.Києві КОРЕЦЬКА Леся Володимирівна, директор комунального підприємства «Притулок для тварин» ДРОЗДОВА Ольга Юріївна, заступник директора КП «Притулок для тварин» АРТЮШЕНКО Любов Миколаївна, спеціаліст по зв’язкам із громадськістю МІХАЄВІЧОВ Денис, а також директор школи КОВАЛЕВСЬКА Ірина Володимирівна, завуч з навчально-виховної роботи ВЕРЕМІЙ Наталія Миколаївна, вчитель англійської мови Погрібна Лариса Станіславівна та учні 3-4 класів. Технічна підтримка проекту - Єгорова Ірина Володимирівна, учитель інформатики.

У програмі проекту директором КП «Притулок для тварин»  Дроздовою О. Ю.  була представлена презентація роботи  притулку для тварин в смт Бородянка.  Учні нашої школи із зацікавленістю слухали розповідь, переглядали  фотографії , задавали свої запитання. Ольга  Юріївна запросила всіх дітей відвідати притулок для тварин навесні і на власні очі побачити його роботу.

Підтримуючи проект директор школи Ковалевська І.В.  передала  притулку подарунки від нашої школи (харчі та вітаміни для  тварин).

Проект продовжив виступ учнів нашої школи. Вони розповіли про діяльність дитячої організації «Очистимо навколишнє середовище», одним з напрямків роботи якої є допомога безпритульним тваринам. Беручи до уваги спеціалізацію навчального закладу, виступ дітей був на англійській мові. Керівником шкільного екологічного проекту є Погрібна Лариса Станіславівна, вчитель англійської мови, яка дуже багато часу займається екологічним вихованням дітей.

По закінченні проекту діти передали працівникам КП «Притулок для тварин» власні малюнки, які відображали тему захисту  тварин. Директор притулку подякувала нашим дітям за виступ, за подарунки, за роботу, яка проводиться в цьому напрямку, за чудові малюнки і висловила надію на подальшу співпрацю.

Див. фото в розділі "Фотоальбоми".

Переглядів: 1139 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/1

До осінніх канікул залишилось: