Вівторок, 21.11.2017, 21:34

«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 28 » Фестиваль "Святкування Пасхи в різних країнах світу"
Фестиваль "Святкування Пасхи в різних країнах світу"

Великдень – одне з головних і улюблених свят християн: це символ перемоги життя над смертю, світла над темрявою. І як добре, що святкується він саме навесні, коли з'являються перші квіти.

У кожній країні свої традиції святкування Великодня. Так, 24 квітня 2014 року, на базі нашої школи пройшов районний фестиваль "Святкування Пасхи в країнах світу". У фестивалі брали участь  263, 311, 312 та 322 школи  Деснянського району. Кожна команда представляла певну країну та традиції святкування Великодня в цій країні. Діти цікаво розповідали про пасхальні традиції Чехії, Сполучених Штатів Америки, Іспанії. Наша школа представляла Велику Британію.

Зворушливо виглядала команда 3-Б класу, яка  захищала честь школи на фестивалі, у костюмах пухнастих зайчиків, бо у Великобританії головним героем Пасхи є Великодній заєць, що за звичаєм розмальовує яйця до свята та ховає їх у саду. Діти з великим нетерпінням чекають неділі, коли прокинувшись вранці, вони виявлять, що Великодній зайчик залишив для них кошики з солодощами і сховав яйця, які вони розписували для батьків, на минулому тижні. Малюки, з гучними криками і вересками, шукають яйця по всьому будинку.

У Великобританії Пасха вважається «королевою фестивалів». У Страсну п'ятницю церковні дзвони замовкають і знову починають передзвін лише в пасхальну неділю. Діти грають в «Egg-shackling»: на сирих яйцях пишеться ім'я дитяти, а потім яйця підкидають в ситі. Виграє та дитина, чиє яйце, довше за всіх не розіб'ється.  У цій країні свято дуже любимо модницями – адже на Великдень прийнято вбиратися, і при цьому неодмінно надіти хоча б одну нову річ. Про всі ці традиції, символи свята та пасхальні ігри красиво розповіли учасники команди. Діти також заспівали традиційну англійську пісеньку (англійською мовою), виконали шотландський танок та пригостили глядачів традиційними британськими hot cross buns, за що й були нагододжені дипломами лауреата фестивалю в номінації "Юні таланти" Управління освіти Деснянської районної в місті києві Державної адміністрацій.

Переглядів: 503 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/1