Субота, 19.08.2017, 01:51

«  Квітень 2013  »

Головна » 2013 » Квітень » 26 » Ігри з інформатики -2013
Ігри з інформатики -2013

На цьому тижні в школі пройшли інтелектуальні ігри з інформатики серед учнів 2-х, 3-х та 4-х класів. Шановне журі на чолі з  директором школи Ковалевською Іриною Володимирівною, слідкувало за дотриманням правил гри, виставляло бали командам за результатами конкурсів справедливо неупереджено, підводило підсумки. До складу журі також ввійшли завучі школи: Веремій Наталія Миколаївна, Котляренко Оксана Сергіївна, Дорофєєва Олена Анатоліївна та педагог-організатор Свець Олена Олександрівна.

В понеділок 22 квітня грали наймолодші, учні 2-х класів, це була їх перша гра, де треба було не тільки показати уміння логічно мислити, але й мислити швидко, враховуючи думку всіх членів команди. Команду 2-А класу «Золоті тигри» очолив капітан  Кметь Дмитро. Команда 2-Б класу «Розумники» боролася за перемогу на чолі з капітаном Дмитром Пелихом. А от команду 2-В класу очолила дівчинка Шурубор Єлизавета. Гра проходила жваво, команди розгадували кросворд, ребуси, знаходили відповіді на цікаві, але непрості питання. Всі учасники гри «Інформаційний калейдоскоп» показали уміння грати в команді, продемонстрували спортивну поведінку, дисциплінованість. Але в запеклій боротьбі перемогу отримала команда 2-Б класу.

25 квітня в боротьбу в конкурсі «Подорож на планету інформатиків» вступили учні 4-х класів. Команди 4-А «Веселі ерудити» (капітан Катрич Вероніка) та 4-Б «Ерудити» (капітан  Ракочий Богдан) класів продемонстрували, крім своїх знань та умінь, що вони дійсно команда, гравці мали змогу висловити свою думку і всі разом шукали правильну відповідь. В команді 4-В класу «Колос» (капітан Штанденко Михайло) інколи в команді були суперечки, деякі гравці були незадоволені, що їх думку не враховують. Команда отримала від журі зауваження з цього приводу і втратила декілька вже зароблених балів. Та незважаючи на це тільки команда 4-В класу знайшла алгоритм розв’язку зовсім не простої задачі. До речі кажуть, що свого часу  на цю задачу, поставлену перед учнями, знайшов правильну відповідь ще й всього за декілька секунд тільки один. Ним виявився Карл Фрідріх Гаусс - майбутній великий математик. Перше місце за кількістю балів виборола команда 4-В класу. Друге і третє місце розділив всього 1 бал.

26 квітня відправились на «Острів Інформашки» учні 3-х класів. Журі відмітило, що всі команди грали дисципліновано, обговорення проходило жваво, але без порушень, учні продемонстрували уміння поважати суперника. За відведений час і команда 3-А класу (капітан Чеснокова Анастасія), і команда 4-Б класу (капітан Зарваницький Олександр), і команда 3-В класу (капітан Прокопець Дмитро)  намагались знайти,  і в більшості випадків знаходили, правильні відповіді на поставлені завдання. Та гра є гра. Перемогу виборола команда 3-А класу.

Дякуємо всім командам за участь в "Іграх з інформатики-2013".                 Бажаємо подальших успіхів у навчанні і нових досягнень!!!

Переглядів: 678 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/3