Вівторок, 19.09.2017, 13:26

«  Січень 2016  »

Головна » 2016 » Січень » 15 » Використання ІКТ в сучасній школі
Використання ІКТ в сучасній школі

Про впровадження у педагогічну практику нашої школи викладання навчальних дисциплін інформаційних, мультимедійних, телекомунікаційних технологій навчання

Національна Доктрина  розвитку освіти України у XXI ст. наголошує на необхідності забезпечення  переходу  до нової  гуманістико-інноваційної філософії  освіти. Зазначається, що освіта XXI  ст. –освіта для людини. Її мета – виховання відповідальної особистості , яка здатна до самоосвіти і саморозвитку. Вміє  критично мислити, опрацьовувати  набуті знання і вміння для творчого  розв’язання проблем, тобто підвищення  життєвих компетентностей  учнів.

Одним із методів підвищення  мотивації  на уроках є використання наочності. Мультимедійні засоби  дозволяють  не лише поповнити нестачу сучасних наочних посібників, але й оперативно вносити зміни, продиктовані часом.

Завдяки батькам учнів  в школі є можливість  вивчати предмети у класах, оснащених комп’ютерами та мультимедійними засобами.

Вчителі школи на достатньому рівні володіють сучасними ІКТ технологіями та активно  впроваджують в педагогічну практику викладання навчальних дисциплін інформаційні, мультимедійні, телекомунікаційні технології навчання. Це дозволяє активізувати пізнавальні можливості учнів та підвищити методичний рівня викладання навчальних предметів.

ІКТ технології дають можливості учителю зробити свої уроки більш цікавими, насиченими, продуктивними. Це викликає інтерес учнів, виникає досить стійка увага, що зумовлена яскравістю, динамічністю, контрастністю зображення, звуковим супроводом. Саме цим створюються передумови до формування чітких уявлень, свідомого та глибокого засвоєння знань.

Всі уроки англійської мови проходять з використанням програмного забезпечення OXFORD I-TOOLS. На уроках в ігровій формі (яка найкраще відповідає психо-фізіологічним  особливостям учнів 5 -11 років) діти вивчають англійську мову. Матеріали OXFORD I-TOOLS дозволяють ефективно опрацьовувати лексичний та граматичний матеріал в доступній, цікавій,  активній формі. Учні завжди чекають такі уроки англійської мови з нетерпінням!

В наш час, час розвитку інформаційних технологій,  учитель повинен приходити на урок не з кипою конспектів і плакатів, а з диском чи флеш-накопичувачем, де зібрані всі необхідні матеріали для сучасного уроку, який, завдяки новітнім технологіям, буде більш продуктивним, наочним, більш ефективним з точки зору засвоєння нового матеріалу і, відповідно, незабутнім для кожного учня!

Переглядів: 254 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0

До осінніх канікул залишилось: