Субота, 19.08.2017, 01:50

«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 29 » Казка- мюзикл «Руквичка»
Казка- мюзикл «Руквичка»

28 листопада відбулася друга зустріч з артистами Національної філармонії України. Учні школи подивилися прем’єру казки-мюзиклу «Рукавичка».  Акомпаніатором був сам автор - композитор твору, заслужений діяч мистецтв України, професор В’ячеслав Полянський.

Усім з дитинства відома казка про рукавичку, яка стала домівкою для бідних тваринок. На цей раз сюжет набув не тільки повчального, а й більш фантазійного змісту. Розпродавши всі товари на ярмарку Дідусь, повертаючись додому, зустрів Молодицю, яка і попросила його підвезти до своєї хати. Дідусь погодився, але запропонував Дівчині купити в нього останній товар - рукавичку. "Одна рукавичка... Що з нею робити? Навіщо вона мені", - здивувалася Молодиця. Але виявилося, що була та рукавичка не проста, а чарівна. Якщо раніше тваринки, оселяючись в рукавичці, всі розташовувалися завдяки своїм якостям: доброті, вихованості, толерантності, то тут руквичка робила самих найхитріших та лютих звірів добрими відразу, як тільки вони потрапляли в рукавичку-помешкання. Так Лисичка не з'їла Півника, а Вовк став другом усім звірятам. Всі герої казки співали, а Їжак був музикою-віртуозом, який грав на декількох ударних інструментах, але особливо всім сподобалася його гра на ксилофоні.

Взагалі діти були у захваті від казки-мюзиклу, ролі в якій виконували артисти філармонії: Їжак–музикант - засл.артист України Віктор Мацко, Півень - лауреат міжнародних конкурсів Олександр Харламов, Дід і Вовк – засл. артист Автономної республіки Крим Анатолій Юрченко, Молодиця, Мишка і Лисиця – Людмила Ткач. Дякуємо артистам та композитору за свято музики, за чудову казку, яка вчить бути добрим не тільки в своєму осередку, своєму класі, своїй оселі, а також за межами школи й домівки, в суспільстві.

Переглядів: 96 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0