Четвер, 19.10.2017, 14:50

«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 15 » Казка-жарт «Фальшива нота»
Казка-жарт «Фальшива нота»

В будь-якому колективі знайдеться людина, яка завжди буде давати корисні поради. Але чи дійсно вони корисні і до чого приведуть тих, хто послухає «гарну» пропозицію, це вже питання.

Треба слухати своє серце, думати зважено та розсудливо, а не піддаватися легкому вирішенню питання, бо воно не завжди є правильним.

Ось з такою думкою завітали до школи артисти Національної філармонії України, представивиши музичну казку-жарт «Фальшива нота».

Розумничка - Смичок прагне досягти певних висот в житті, хоче стати гарним музикантом. Він вагається, чи правильним шляхом іде. Смичок працює в парі зі Скрипкою, тому вважає себе другорядною особистістю. Скрипка й так дуже відома всім, бо навіть на концерті оголошують «партія Скрипки», а не Смичка.

І ось, головному герою казки на шляху трапляється сорви-голова Фальшива нота, яка звикла йти навпростець, слухаючи лише себе, не думаючи про оточуючих та наслідки. Вона дає поради Смичку дуже неправильні.

Він слухняно виконує її підказки, бо впевнений, що зустрів друга, а друг, як ми знаємо, поганого не порадить. Коли вже Смичок наробив декілька дурниць, стає зрозумілим, що його головна мрія - служити людям в парі зі Скрипкою - і є тим правильним шляхом у досягненні успіху на користь собі та оточуючим. Треба не обирати легких шляхів, а працювати наполегливо. Тоді ніяка "фальшива нота" не зіб’є вас у вашому житті.

Гарним виступом та настроєм цього разу з учнями поділилися заслужена артистка України Ольга Рівняк (скрипалька), заслужений артист України Віктор Мацко (сопілка та ударні), народна артистка України Тетяна Андрієвська (піанистка), Ольга Єрьоменко (роль Фальшивої ноти) та Ольга Хмель (роль Смичка) - лауреатки українських конкурсів.

Переглядів: 71 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0

До осінніх канікул залишилось: