Середа, 23.08.2017, 11:56

«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 12 » Конкурс екологічної творчості 2017
Конкурс екологічної творчості 2017

26 квітня 2017 року в приміщнні СНВК «Лісові дзвіночки» відбувся районний конкурс екологічної творчості, в якому взяли участь дев’ять дівчаток з нашої школи. Для виступу обрали номінацію «Екологічна мода», де потрібно було представити колекцію одягу, зробленого з використанням природних матеріалів або матеріалів вторинного використання, щоб привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. . Журі звертало увагу також і на зачіски, візаж.

Дівчатам звичайно допомагали батьки, бо створення костюму, сама підготовка - це не тільки творча, але й кропітка робота. Кожна учасниця повинна була представити себе журі, обравши певний образ. Дівчатка дуже гарно розкрили тему екології, супроводжуючи виступ текстом-описом костюму та відповідним музичним супроводом. Щоб продемонструвати екокостюм, конкурсантки,  як справжні моделі, пройшли дефіле. Нашу школу відмітили за оригінальність та різноманітність костюмів, за вміння дівчат безпосередньо триматися на сцені, невимушено посміхатися, за чудові тексти-супроводи, які учасниці розповідали, а не читали з листа.

Хочеться більш докладніше представити образи дівчат. Отже, Юля та Олена Тертишник (учениці 1-В класу) презентували яскраві костюми «Фантазія» та «Різнобарвна квітка», які були вироблені зі сторінок модних журналів та господарських кольорових сумок. Аузіна Аріна (учениця 1-Б класу) предстала в образі володарки морів та океанів Русалоньки зі стрічок та поліетиленових пакетів. Коктейльну сукню «Дайкірі» з флаєрів та сміттєвого пакету продемонстувала Софія Кисіль (учениця 3-В класу). Анна Коркач (учениця 3-А) була в романтичному вбранні «Весна» з кольорових сміттєвих пакетів. З гофрованого паперу був змайструваний легкий та ніжний костюм «Безхмарне небо» Уманець Вікторії (учениця 3-Б класу). В ролі феєричної «Музики» виступила Григорчук Таміла (учениця 2-Б класу), її вбрання було зроблено з касетних лент та дисків. Загадкова інопланетна гостя Стелла - це Давидова Маргарита (учениця 2-А класу) в золотому вбранні з пластикових стаканчиків. Інга Суржко (учениця 2-В класу) вразила своїм оригінальним костюмом "Вільного Птаха" з пластикових трубочок – пір’їн та чорного полієтиленового покриття.

Виступ наших дівчат отримав високу оцінку суворого журі і ми вибороли почесне II місце. З чим ми щиро їх вітаємо! Дякуємо юним красуням за участь, феєричні виступи та за отриману перемогу!

Переглядів: 128 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/1