Субота, 16.12.2017, 01:39

«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 12 » Конкурс малюнків «Світ без насильства очима дітей»
Конкурс малюнків «Світ без насильства очима дітей»

Щороку проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» була започаткована у 1991 році, датою початку було обрано 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок, та датою  завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини. Особлива увага під час проведення акції приділяється питанням домашнього насилля та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства. Безумовно, подолання такого негативного явища, як насилля в родині, можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Всі ми маємо сказати "Ні!" насиллю у родині. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту в нашому досить бурхливому світі, місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

Мій улюблений світ –
Без насильства.
Без жорстокості, болю, зла.
Тут народом складена пісня
Містить тільки хороші слова.
Мій улюблений світ –

Без насильства,

Де немає страждання й війни,
Де розквітла калина барвиста
І пісень не почуєш сумних.
Мій улюблений світ – це не казка
А реально щасливе життя.
Бо звільнивши наш світ без насильства
Можна сміло іти в майбуття.

Учні школи вже не перший рік приймають участь в цій акції, представляючи свої роботи на конкурс малюнків «Світ без насильства очима дітей», який проводить Київський міський центр сімї «Родинний дім» (вул.Салютна,11-А). Ось імена наших талановитих художників: Мороз Анна (4-Б), Созінова Відана (4-Б), Кожура Діана (3-А), Ковальчук Тимофій (3-А), Колісниченко Софія (3-А), Якименко Максим (3-А), Сербін Максим (3-В), Демченко Максиміліан (3-В).

Журі ділить роботи на чотири вікові категорії, відповідно до кожної категорії обираються переможці. Цього року у конкурсі приймали участь більше ніж півтисячі дітей з різних учбових закладів, а  переможців було лише 12. Та головне те, що призи від різних доброчинних організацій та фондів отримали всі учасники. Фінал конкурсу - нагородження та отримання подарунків - відбувся 20 грудня 2016 року. На жаль, в цей період більшість закладів було зачинено на карантин (захід навіть два рази переносився та мінялося місце проведення), тому й не всі наші учні потрапили до «Родинного дому», бо хворіли. Ті, хто був присутній, прийняли участь в майстер-класі, який обрали за смаком. Хтось робив ляльку-мотанку, деякі малювали новорічну листівку, а комусь сподобалося з сірників та картону робити Різв’яну Зірку. Потім відбулося саме нагородження, після якого дітям запропонували новорічну інтереактивну гру.

Хочеться висловити подяку нашим талановитим учасникам та підтримати їх, а також звернутися до всіх дітей школи "Приймайте участь у різних конкурсах, заявляйте про себе, про свої вміння, отримуйте заслужені призи та винагороди! Всіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Хай цей рік буде спокійним у ваших родинах, здоров'я і злагоди, миру і добра, успіхів у творчості!

Переглядів: 387 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0