П`ятниця, 28.07.2017, 09:06

«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 30 » Конкурс «Міс Дюймовочка-2017»
Конкурс «Міс Дюймовочка-2017»

З метою виховання любові до природи рідного краю, прагнення до її збереження, розвитку творчої активності, здібностей, екологічної культури та формування в учнів уявлення про шляхи раціонального використання природних ресурсів щорічно в школі проводиться конкурс «Міс Дюймовочка». Цього року він відбувся 16 березня для дівчаток третіх класів.

Претенденток на участь цього разу було четверо: Злата Синчук (3-В), Уманець Вікторія (3-Б), Шевченко-Головко Єва (3-Б) та Коркач Анна (3-А). Дівчата мали змогу заздалегідь приготуватися до чотирьох конкурсних програм. За традицією вони складалися з «Привітання Дюймовочки», «Святкового концерту», «Допоможемо природі» та «Презентації костюму».

У першому конкурсі дівчатам потрібно було презентувати свої захоплення та озвучити своє ставлення до проблем екології в країні чи світі. Другий конкурс розкривав творчий потенціал дівчаток. Наші конкурсантки були неперевершені в своїх творчих уподобаннях. Злата станцювала східний танець, Єва - сучаний хіп-хоп з акробатичними елементами. Анна обрала виконання пісні «Україна – це ти», а Вікторія - «Просто ми маленькі зірки». Такий собі міні-концерт сподобався всім без винятку. Третій конкурс мав показати ставлення дівчат до проблем екології, але зробити це треба було через відеопрезентацію (кліп) з усними поясненнями до неї. Дівчата знову були всі на висоті, кожна представила своє бачення, розкрила свою наболілу тему.

Оскільки цей рік є роком Японії в Україні, то останній четвертий конкурс називався «Квітка сакури». Тут дівчата повинні були продемонструвати своє вбрання з матеріалів вторинної переробки. Але головним мотивом їхнього вбрання мала бути квітка сакури. Дивлячись на дефіле можна сміливо сказати, що і в дівчат, і в мам, які їм допомагали, багата уява, фантазія, вмілі руки.

Треба відмітити всіх конкурсанток, вони справжні розумниці, бо в школі є багато талановитих дівчат, але для конкурсу була потрібна підготовка, трата вільного часу, залучення батьків. Хочеться всім дівчаткам подякувати за участь, бо кожна з них гідна першого місця. Але конкурс є конкурс. Тому рішеням журі було розподілено наступні місця: I місце – Шевченко-Головко Єва (3-Б клас), віце-міс стала Коркач Анна (3-А клас), II місце- Уманець Вікторія ( 3-Б клас), III місце – Синчук Злата( 3-В клас). Вітаємо Єву з перемогою! А всім іншим дівчатам хочеться сказати, що вони найсміливіші та найкращі! Бажаємо їм нових звершень!

Переглядів: 110 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/1