Субота, 16.12.2017, 01:31

«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 16 » "Олімпійський урок з чемпіоном"
"Олімпійський урок з чемпіоном"

Сьогодні, 16 вересня, в школі пройшла акція "Олімпійський урок з чемпіоном". До нас в гості завітав видатний український плавець, заслужений майстер спорту з плавання, чемпіон миру, чемпіон Європи, чотириразовий володар Кубка світу з плавання; учасник чотирьох олімпіад, срібний призер Олімпіади в Сіднеї (2000), триразовий переможець турніру «Mare Nostrum» Силантьєв Денис Олегович.

Крім того, треба сказати, що він:
- перший чемпіон світу з плавання в незалежній Україні,
- чотириразовий володар Кубку світу з плавання в номінації "батерфляй",
- срібний призер Олімпійських ігор,
- встановив 37 рекордів України,
- нагороджений орденом "За заслуги" ІІ та ІІІ ступеня,
- кандидат педагогічних наук, дисертація на тему: "Реабілітація слабозорих дітей засобами плавання",
- Президент Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання,
- у 2004 році ніс прапор України на Олімпіаді в Афінах (брав участь у чотирьох Олімпіадах)

У 2008 році Силантьєв Денис Олегович заснував «Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання». Фонд виступив ініціатором проведення 30 вересня 2012 року в Києві на Оболонській набережній Дня «Ч» (Дня Чемпіонів) - акції по встановленню світового рекорду з масової ранкової зарядки. І сьогодні на шкільному майданчику комплекс ранкової гімнастики разом з чемпіоном провели учні 4-х класів. Після цього в актовому залі діти передивилися фільм "Шлях чемпіона", де було висвітлено сходинки становлення спортсмена. У юних глядачів виникло безліч запитань до Дениса Олеговича -  про його тренування, про перемоги і нагороди. Всім було цікаво дізнатися, що треба робити для досягнення високих результатів у спорті. Денис Силантьєв із задоволенням відповів на всі питання і звернув увагу на те, якщо бути наполегливим і старанним, правильно харчуватися та вести здоровий спосіб життя, багато тренуватися, то переможні медалі не заставлять себе довго чекати. А головною нагородою для кожної людини є її міцне здоров'я. Учасники зустрічі отримали смачні подарунки від представника торгової фірми "ДОБРЯНА".

Також олімпійський чемпіон відзначив наших юних спортсменів, які вже досягли певних результатів у спорті та посіли призові місця в змаганнях з футболу, гімнастики, айкідо, тощо.

Переглядів: 547 | Додав: Лена | Рейтинг: 5.0/1