Середа, 23.08.2017, 11:56

«  Червень 2017  »

Головна » 2017 » Червень » 7 » Останній дзвоник-2017
Останній дзвоник-2017

Ось срібний голос дзвоника лунає.
Випускників останній кличе раз!
В однім пориві всі серця єднає
Щасливо, друзі, всім!
У добрий час!

Останній дзвоник — традиційне свято школярів в кінці навчального року. Для молодших учнів він символізуватиме подолання першого рубежу в шкільному житті. Ось залишилися позаду уроки, контрольні роботи, домашні завдання, різноманітні заходи. Попреду три місяці безтурботності, веселощів та сонця. Останній дзвінок - велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам. 26 травня 2017 року по всіх школах України пройшов цей довгоочікуваний захід. Навіть примхи природи не завадили провести його у нашій школі дружньо, весело, яскраво, артистично.

На урочистій церемонії виступили директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна, перші вчителі Томаш Ірина Іванівна, Павленко Галина Дмитрівна, Петренко Ольга Борисівна, від батьків, з напутнім словом і словами вдячності школі та всім вчителям, виступив Хрущ Юрій Петрович, батько випускника 4-А класу, були також вітання і від першокласників. За традицією адміністрація школи вручила похвальні листи та грамоти  відмінникам у навчанні та найбільш активним та  обдарованим учням.

Патріотичне виховання було і завжди буде актуальним для учнів нашої школи. Своїми виступами вони підкреслили свою належність до славного козацького роду. Козацький марш виконали хлопці 4-Б класу та гуртківці шкільного ансамблю «Троєщанські дударики». Дівчата четвертих класів - майбутні берегині роду людського, теж показали своїм виступом  ставлення до своєї країни та нашої символіки, виклавши з кольорового паперу  в танці жовто-блакитний прапор. Це була вокально-танцювальна композиція «А ми дівчата з України».

Шкільний вальс... В цьому році на шкільне подвір’я вийшло 96 випускників, в останньому вальсі закружляло 48 мрійливих, тендітних, гарних пар.

Мить, коли останній дзвоник сповіщає про те, що вже пора прощатися з молодшою школою настає, ця мить хвилююча, але довгоочікувана. А ще треба загадати бажання і відпустити його на волю у вигляді кольорової повітряної кульки.  Це також стало традицією наших випускників.

Хай всі мрії здійснюються! Щасливої долі, випускники! Гарних літніх канікул!

Переглядів: 139 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0