Субота, 23.09.2017, 16:38

«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 26 » Переможці конкурсу «Енергія і середовище»
Переможці конкурсу «Енергія і середовище»

Щорічно у нас в районі проводиться конкурс «Енергія і середовище», організатором якого виступають  Управління Освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району. Його метою є виховання цілісного ставлення до природи, мотивація до навчально-практичної діяльності з енергозбереження та раціонального використання ресурсів.

На цей конкурс наша школа подала 9 робіт у номінації №3, яка розрахована на учнів 1-4 класів. Роботи приймалися у вигляді листівки, малюнка, буклета, казки, вірша, газети, плаката. Оформлення мало бути у довільній техніці, але певних форматів, прописаних в умовах. У критерії оцінювання входило  оригінальність виконання та художнє оформлення, рівень складності, самостійність виконання проекту з урахуванням віку автора.

Дуже приємно, що наші учні активно приймають участь у різноманітних конкурсах, а особливо в таких серйозних, як цей, бо висвітлити проблему збереження енергії та її рішення не так уже й просто.

Отже, участь у конкурсі прийняли  Колос Каріна  - 1-Б (класовод Пшенична І.І.), Єрьоменко Олеся -  2-А (класовод Пікуля Л.П.), Прудіус Олександра -3-А (класовод Шаповалова Т.М.), Хоррам Сохраб, Синчук Злата, Голуб Нікіта, Співак Тимофій – учні 3-В (класовод Литвин С.В.), Шевчук Софія та Прудковських Нікіта - учні 4-Б (класовод Павленко Г.Д.)

У підсумку роботи Єрьоменко Олесі ( 2-А) та Прудковських Нікіти (4-Б) зайняли І місце. А робота учениці 3-В класу Синчук Злати (3-В) була  окремо виділена серед робіт інших учасників. Ці діти були нагороджені грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві держадміністрації, а робота Єрьоменко Олесі  направлена на Національний тур  Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» до НЕНЦ на I етап. Бажаємо  Олесі отримати призове місце та вболіваємо за неї далі. Вітаємо наших переможців і дякуємо всім, хто надав свої роботи на конкурс!

Наостанок хочеться зауважити, що більшість робіт наших учнів були дуже хорошими, майстерно зробленими і могли теж зайняти призові місця, але, на жаль, виконавці не дотрималися умов щодо оформлення. Так, не можна робити написи на самому малюнку, що не стосуються теми конкурсу, або ставити автограф та підпис на лицьовій стороні. Дехто не розкрив в роботі саму тему конкурсу, хоча з художньої точки зору вона була зроблена чудово, або обрана форма не входила в перелік робіт номінації. Тож, будьте уважнішими, дотримуйтесь  умов конкурсу й нагорода  чекатиме вас!

Переглядів: 132 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0

До осінніх канікул залишилось: