Субота, 23.09.2017, 16:42

«  Вересень 2017  »

Головна » 2017 » Вересень » 13 » Перший дзвоник пролунав!
Перший дзвоник пролунав!

Закінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке пронизливо синє і високе. І лише замріяні вечори, напоєні сяйвом осінніх зірок, підтверджують правоту календаря. А отже, настав час вирушати в нову захоплюючу мандрівку дивовижною країною знань.

1 вересня 2017 року на просторому шкільному подвір’ї разом зібралася вся шкільна родина на традиційне свято – День знань. Погожий вересневий день нагадує нам, що прийшла пора сісти за парти.

На "Родинному святі" були присутні педагогічний колектив спеціалізованої школи №322 і учні разом з батьками, бабусями і дідусями.

Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Цього року двері в чарівну країну знань учням 1-А класу відкриє Томаш Ірина Іванівна, учням 1-Б класу - Павленко Галина Дмитрівна, а учням 1-В класу – Петренко Ольга Борисівна. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. Ми раді привітати наших любих першокласників у стінах закладу! Бажаємо їм наснаги та успіхів у здобутті знань!

Всіх присутніх на святі з Днем знань привітала директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна, випусники-четвертокласники сказали напутнє слово першачкам, а схвильовані батьки благословили малюків.

На "Родинному святі" пролунала пісня «Це моя Україна» у виконанні учениць 4-Б класу Уманець Вікторії та Солодовнікової Єлизавети, яскравий, запальний танок подарували вихованці танцювального гуртка, ансамбль сопілкарів привітав присутніх своїм виступом.

Цього року право надати "Перший дзвінок" отримали учениця 1-А класу Дундова Маргарита і учень 1-Б класу Леончук Гордій.

Наша шкільна родина поповнилася першокласниками. Бажаємо вам, дорогі першачки, успіхів у навчанні, а батькам зичимо натхнення і терпіння!

Навчальний рік розпочався! Всім міцного здоров'я, гарних успіхів, цікавих зустрічей у чудовій Країні знань! В добрий час!

Переглядів: 77 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0

До осінніх канікул залишилось: