Неділя, 24.09.2017, 19:35

«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 25 » Різдво у різних країнах світу
Різдво у різних країнах світу

Новий рік! Можна впевнено говорити про те, що це одне з найулюбленіших свят в усьому світі. Люди чекають в Новий рік чудес, бажають один одному щастя і добра, всього самого найкращого!

Незважаючи на те, що Новий рік – одне з небагатьох свят, яке відзначає все людство, за всіх часів у різних народів існували й існують свої власні традиції зустрічі Нового року, своя святкова атрибутика.

Незабаром Різдво, тому учні 3-А класу вирішили відкрити завісу цієї чарівної події і познайомили учнів інших класів з тим, як готується до його святкування американська родина. У Сполучених Штатах Америки Різдво відзначають 25 грудня. Америка багатонаціональна країна, тому чимало традицій святкування було запозичено, в тому числі, і у Європи. Одна з них – шукання різдвяного ранку подарунків під ялинкою або у різдвяних шкарпетках. Кажуть, що їх розкладає туди Санта Клаус - американський Дід Мороз. Ім’я цього дідуся утворилось при скороченій вимові Санта Ніколас, що в перекладі - Святий Миколай. За повір’ям, цей казковий персонаж зі своєю дружиною живе на Північному Полюсі. Він керує великою іграшковою фабрикою разом зі своїми помічниками – ельфами.

Учні 3-А класу дуже відповідально підійшли до підготовки свого виступу. Вони разом із своєю вчителькою Панченко Наталією Іванівною спочатку самі ретельно познайомились із традиціями святкування Різдва в цій далекій країні, потім готувалися, хвилювалися… Та все пройшло дуже добре. Учням всіх класів, де побував 3-А, дуже сподобалась театралізована розповідь. Так, Нікулін Нікіта, Чурікова Софія, Бурцева Каріна та Довгаль Вікторія познайомили дітей з національними традаціями та історією свята, Тронін Данііл, Деркач Єлизвета та Кузьмінська Поліна повідали легенду про зустріч американського фермера і трьох його доньок з Санта Клаусом, Сірош Катерина розказала про появу Святого Миколая у Сполучених Штатах Америки, Олексійчук Анна назвала імена всіх оленей, які везуть Санта Клауса на різдвяне свято, а Романюк Поліна, Святненко Максим, Ліщук Марина, Іващенко Євгеній, Жадан Вероніка, Гапич Каміла, Алієв Давид і Масина Дарія прочитали веселі новорічні вірші. Весь виступ учнів 3 – А класу звучав англійською мовою. А заключну всім відому веселу різдвяну пісеньку «Jingle Bells» учні виконали аж трьома мовами. Дякуємо всім учасникам цього цікавого виховного заходу! А всім бажаємо веселого, щасливого та мирного Різдва та Нового року!

Переглядів: 539 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 4.0/2

До осінніх канікул залишилось: