Неділя, 18.11.2018, 19:30

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 28 » Робота бібліотеки в лютому 2018 року
Робота бібліотеки в лютому 2018 року

1. Виставка «Вклоняємось доземно вам, браття!» (до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні) 20.02.2018.

Уже більше 4 років Україна живе іншим життям, іншими цінностями після тих подій, які розділили історію нашої країни на до і після. Високу ціну заплатила Україна за свій європейський вибір на Майдані. Найбільш жорстоке протистояння відбулося між “беркутівцями” і патріотами країни 18-20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській, де, переважно від куль снайперів, загинула майже сотня повстанців. Своє життя віддали найкращі представники нації, більшість з них – молоді, ті, хто лише починав жити. Відтоді загиблих учасників акції протесту стали називати Небесна сотня. Це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї держави. В пам'ять про полеглих за майбутнє України присвячується ця виставка.

2. Книжково-ілюстративна виставка: «Плекайте діти рідну мову» (до Міжнародного дня рідної мови) 21.02.2018.

Міжнародний День рідної мови відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. І в Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть. Згадаймо слова В. Сосюри: “Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема”. Рівень розвитку рідної мови є джерелом духовного розвитку народу. А на думку Є.М.Верещагіна і В.Г.Костомарова, “національна мова входить у поняття національної культури, бо природні умови, географічне положення, рівень і спеціалізація народного господарства, тенденція суспільної думки, науки, мистецтва – всі великі й малі особливості життя народу знаходять відбиття у мові цього народу”. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.

3. Бібліотечний урок : «Нашого цвіту по всьому світу» (про українців, які прославили Україну по всьому світу) 1-4 кл.

15 мільйонів чоловік у різних країнах називають себе українцями. Побратими на Заході зуміли зберегти національну самосвідомість, вірність рідній мові, культурі, традиціям і звичаям свого народу. Вони не відмовилися від батьківщини та її мови, а навпаки, підкреслювали свою належність до України. Мета цього уроку ознайомити дітей з досягненнями українців від найдавніших часів до сьогодення. Постійно діюча книжково-ілюстративна виставка «Люби і знай свій рідний край» пропонує літературу на цю тематику. В бібліотеці можна більш детально ознайомитися з матеріалами про видатних українців і братів, які живуть за кордоном.

4. Проголошення акції: «Цікаву книгу в дар бібліотеці» (до Міжнародного дня дарування книжок) 14.02.2018. Акція продовжується!!! Бібліотека і школярі чекають на нових літературних друзів! Дякуємо!

5. Триває конкурс закладок у книжки. Переможця буде визначено у травні місяці. Його чекає заохочувальний приз!

Переглядів: 98 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0

тел. (044)530-03-31, (044)360-52-50