Четвер, 18.10.2018, 17:27

«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 28 » Робота бібліотеки за березень 2018 року
Робота бібліотеки за березень 2018 року

1. Книжково-ілюстративна виставка «Тарасе – ти сама Україна». Присвячена 204 річниці з дня народження великого українського поета Т.Г.Шевченка.

Цікавий факт з життя поета: Загалом, в Україні та світі є 1384 пам'ятники Кобзареві, з них 1256 — в Україні та 128 — за кордоном у 35 країнах. Це найбільша у світі кількість монументів, встановлених діячеві культури. Перший пам'ятник Т. Шевченку відкрито у 1881 році до 20-річчя від дня смерті митця у м. Форт-Шевченко (Казахстан) під керівництвом І. О. Ускова, який був комендантом Новопетровського укріплення, коли Шевченко перебував там на засланні.

2. Тематична поличка з циклу «Пори року»: «Весна землю барвінком укрила».

Весна — чудова пору року! Природа прокидається, наповнюється енергією, життям. Яскраве сонце стає тепліше з кожним днем, завдяки чому тане сніг, перетворюючись на бурульки. З’являються великі калюжі, по яких так люблять ходити діти. З далеких країв прилітають птахи. День стає більше! Як тільки висихають калюжі, проростає трава, на деревах набухають бруньки. Ніколи не забути і перший весняний дощ, він здається таким веселим, завзятим, теплим і доброзичливим! А слабкий вітерець, той самий — легкий, весняний! Весь світ з приходом весни наповнюється фарбами, звуками, запахами і натхненням!

бібліотеці представлена підбірка книжок, де можна прочитати про чудову пору.

3. Виставка новинок літератури для дітей «Книжкові новини».

У цьому навчальному році до бібліотеки поступило в дар та було придбано 257 нових книжок: 230 – подарунок батьків; 26 – закуплено на кошти з макулатури та 1 – за кошти МОНУ. У школярів з’явилося багато добрих і вірних друзів. Класна смішна класика, світова дитяча класика і сучасні дитячі українські письменники. Всі книги допомагають дітям визначити що добре, а що погано і навчають правильним вчинкам. Хороших і якісних книг зараз дуже багато. Тому замість довгих анотацій насправді найбільше на часі – їх читання.

4. Бібліотечний урок у 2-х класах : «Сьогодення і майбутнє України і української книги».

були ознайомлені з творчість сучасних українських дитячих письменників і класиків української дитячої літератури та їх книжками, які представлені в шкільній бібліотеці. Успіх роботи з формування інформаційної культури учнів залежить від тісного контакту школи, бібліотеки і батьків, узгодженого планування всієї роботи з книгою. Бібліотечний урок проходить з використанням інтерактивних технологій.

Особлива увага приділяється формуванню інформаційних умінь, а саме:

- свідомий вибір тематики читання, його систематичність, послідовність;
- вільне орієнтування в інформаційному просторі;
- вміння грамотно ставити питання;
- вміння правильно застосовувати знайдену інформацію.

5. Засідання учнівського бібліотечного активу 23.03.2018

План засідання:

• Знайомство учнівського активу з новими членами.
  • Репетиція проведення акції «Живи, книго!»
  • Вислухати пропозиції по роботі активу.
  • Скласти примірний план роботи на квітень.

Підсумки роботи за березень:

Члени бібліотечного активу приймали участь в організації тематичних книжкових виставок;

Допомагали в розстановці бібліотечного фонду в кінці робочого дня та наведенні порядку в бібліотеці.

Працювали з наймолодшими користувачами бібліотеки; навчали їх підбирати для себе книжки для читання.

На зустрічі:

Приймали активну участь у бесіді та вносили пропозції про оздоблення бібліотеки на весняну тематику.

Репетирували вірші до проголошення акції «Живи, книго!».

Примірний план роботи на квітень 2018:

Принести до бібліотеки вироби, виготовлені для прикрашання приміщення.

Оголосити по класам акцію : «Живи, книго!»

Провести засідання активу 6.04.2018.

6. Активне дозвілля на групі продовженого дня.

Дозвіллєва діяльність спрямована на орієнтацію та наближення дітей до пізнавальних цінностей у групі продовженого дня та відіграє важливу роль в інтелектуальному розвитку дитини. Шкільна бібліотека пропонує відвідувачам ігри, розмальовки, кросворди, велику колекцію дитячих журналів. Можливість просто змінити обстановку та побути в тиші.

Переглядів: 69 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0

тел. (044)530-03-31, (044)360-52-50