Субота, 23.09.2017, 16:49

«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 14 » Семінар для вчителів Деснянського району
Семінар для вчителів Деснянського району
13 листопада 2013 року на базі нашої школи Управлінням освіти Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації був проведений практичний семінар для вчителів початкових класів Деснянського району м. Киева на тему: "Сучасний урок в початкових класах з використанням мультимедійних засобів та індивідуальної роботи з дидактичним роздатковим матеріалом".
Відкрила семінар із вступним словом директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна. Активний розвиток та впровадження інформаційних технологій у різні сфери життя, в тому числі в освіту, ставить перед школою одним із основних завдань формування інформаційної культури сучасних школярів.
Комп'ютерні технології - це потужний інструмент для одержання дитиною найрізноманітнішої інформації, ефективний засіб підвищення інтересу до навчання, а також мотивації, наочності, науковості тощо. Питання "Використання мультимедійних засобів на уроках в початковій школі" було висвітлено у доповіді учителя інформатики Єгорової Ірини Володимирівни. Та урок є УРОК, і комп'ютер ніколи не замінить вчителя, а тільки доповнює його, тому питання формування комунікативної компетенції учнів через впровадження групової діяльності в початкових класах дуже важливе і було висвітлено у доповіді вчителя 2-Б класу Форманюк Людмили Ігорівни.
Далі у плані семінару був обмін досвідом. Наші вчителі поділилися з присутніми своїми наробками, ознайомили присутніх на практиці з використанням мультимедійних засобів та індивідуальної роботи у навчальному процесі. Так вчитель 2-А класу Панченко Наталія Іванівна показала як впроваджуються групові методи роботи на етапі закріплення, узагальнення та систематизації матеріалу на уроках математики, вчитель 3-А класу Пікуля Лідія Павлівна показала впровадження групової роботи на уроках української мови, інтерактивні вправи для роботи в парах на уроках природознавства висвітлила вчитель 2-В класу Пшенична Ірина Іванівна.
Підвела підсумки семінару та подякувала нашим вчителям за підготовку на досить високому рівні заступник директора РНМЦ Голубєва Наталія Василівна.
Хочеться відмітити, що всі гості, які були присутні на цьому заході, покидаючи стіни нашої школи, дякували за теплу атмосферу проведення семінару, за практичні поради, які вони отримали. Вчителям дуже сподобались учбові приміщення, актова зала, школа взагалі.
Було приємно чути, що наша школа - це дійсно школа високого рівня!
Переглядів: 478 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/3

До осінніх канікул залишилось: