Вівторок, 21.11.2017, 21:33

«  Грудень 2016  »

Головна » 2016 » Грудень » 21 » Духовно-моральний розвиток особистості в умовах сьогодення
Духовно-моральний розвиток особистості в умовах сьогодення

27 грудня в стінах спеціалізованої школи  І ступеня №322 з поглибленим вивченням англійської мови, за підтримки Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, відбулася (Не)конференція EdCamp з теми "Духовний розвиток особистості як стратегічна мета освітньої діяльності".

Координаторами Ed-Camp Київ 2016 СШ№322 були Ірина Володимирівна Ковалевська, директор школи №322, вчитель вищої категорії, «учитель-методист» та Зінаїда Іванівна Хоменко, заступниця голови Київського міського центру гуманної педагогіки, член правління ВАГП, Вчитель Гуманної Педагогіки, кандидат психологічних наук.

З доповіддю "Духовний розвиток особистості як стратегічна мета освітньої діяльності" виступив доктор психологічних наук, завідувач відділу психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Помиткін Едуард Олександрович.
     В експертній сесії взяли участь Таран Вікторія Олексіївна, голова циклової комісії дошкільної та соціальної педагогіки ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» і Клименко Людмила Анатоліївна, завідувач педпрактикою, викладач соціальної педагогіки ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» з темою "Виховуємо Людину. Педагогічна скарбниця".

З темою «Позитивне мислення як перший крок на шляху духовного розвитку» виступила Баніт Ольга Василівна, кандидат педагогічних наук, молодший науковий співробітник Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України. Копосов Павло Германович, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту модернізації змісту МОН України зосередив свою увагу на темі: «Педагогічна творчість як стежка до палацу дитинства, наповненого позитивними емоціями».

Анна-Марія Богосвятська, кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розкрила зміст теми: «Учитель, на якого чекають діти».

Перша вчительська сесія була присвячена темі: «Стежка до школи гуманної педагогіки», яку представили Бобко Наталія Вікторівна, Гриненко Катерина Петрівна, Павленко Галина Дмитрівна, Пікуля Лідія Павлівна і Шаповалова Тетяна Миколаївна – вчителі початкових класів спеціалізованої школи №322.

Огійчук Алла Антонівна, вчитель початкових класів школи № 286 м. Києва, учитель-методист, відмінник освіти України присвятила свій майстре-клас темі: «Прелюдія шкільного дня».

Також відбулося обговорення Концепції Нової українського школи за участю Анни-Марії Богосвятської, Валентини Кіріної-Радчук, Людмили Кірдіщевої.

(Не) Конференція завершилася на позитивній ноті в актовій залі школи вільним мікрофоном. Кожен, хто хотів, висловив свої думки стосовно почутого і побаченого. Всі подякували гостинним господарям, які організували проведення  першого у Києві Ed-Camp.

Переглядів: 222 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0