Четвер, 19.10.2017, 09:11

«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 6 » Семінар з мнемотехніки для вчителів
Семінар з мнемотехніки для вчителів

В рамках підписаної угоди про спільну діяльність спеціалізованої школи І ступеня  № 322 з поглибленим вивченням англійської мови з  громадською організацією Асоціація «ВАРТО» та з метою модернізації та розвитку навчально-виховного процесу в нашій школі методом впровадження технологій мнемотехніки , 31 березня та 1 квітня 2015 року педагогічний колектив школи пройшов навчання за практичним курсом «Основи мнемотехніки». Захід проводив доктор  педагогічних наук та засновник школи ейдотехніки, президент Асоціації розвитку творчої особистості «ВАРТО» Геннадій Чепурний. Він познайомив присутніх з методиками використання засобів мнемотехніки в навчальному процесі, з досягненнями і наробками спеціалістів в цьому напрямку.

Наші вчителі з цікавістю слухали і аналізували отриману інформацію, виконували  практичні завдання, щоб познайомитися з методикою і впевнитись у перевагах використання мнемотехніки для покращення запам'ятовування навчального матеріалу. Виконавши залікову роботу, всі отримали Сертифікат учасника Міжнародного проекту "Освіта ХХІ століття: зміни в контексті інформаційного суспільства", який підтверджує, що учасники семінару пройшли навчання за практичним курсом "Основи мнемотехніки". В рамках навчання були засвоєні такі теми: "Історія та зміст мнемотехніки", "Теоретичні основи застосування мнемотехніки в сучасній освіті", "Мнемотехніка як спосіб оптимізації інтелектуальної діяльності особистості", "Діяльність вчителя щодо застосування прийомів мнемотехніки в навчально-виховному процесі", "Практичне застосування мнемотехніки в системі освіти".

Сертифікати, отримані вчителями та вихователями, підтверджують кваліфікацію фахівців мнемотехніки та дають можливість представляти та проводити навчання за відповідними методиками та програмами.

Як базовий заклад по впровадженню технологій мнемотехніки ми виконуємо в стінах нашої школи щоденну ефективну роботу по оздоровленню, вихованню та інтелектуальному розвитку дітей та, головне,

ВЧИМО ВЧИТИСЬ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО ЖИТТЯ!!!

Переглядів: 311 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0

До осінніх канікул залишилось: