Вівторок, 21.11.2017, 21:33

«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 9 » «Щоб могли ми добре жити, треба вчитися дружити» (1-Б клас)
«Щоб могли ми добре жити, треба вчитися дружити» (1-Б клас)

Робота тижня початкової школи охопила різні сторони діяльності вчителів та учнів, була цікавою, корисною і сприяла інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

І зараз, і у майбутньому ми хочемо бачити дітей творцями прекрасного, людьми з красивими душами і високими помислами. Щоб вони відкрили чарівні двері свого серця - двері добра та довіри, вміли товаришувати, цінували дружбу.

Цікавим та захоплюючим став для учнів 1-Б класу (класовод Пшенична І. І.) виховний захід з використанням ігрових та інноваційних технологій на тему: «Щоб могли ми добре жити, треба вчитися дружити» , в ході якого першокласники розкрили для себе поняття про дружбу, товаришування; вчилися правильно й мудро поводити себе у колективі, вміння вибирати собі друзів і бути справжнім другом для інших, висловлювали думки про те, як жити між собою в дружбі і мирі.

Веселим і жвавим було свято. Діти розігрували цікаві сценки із шкільного  життя, тішили гостей  віршами та піснями про справжню дружбу, відгадували загадки.  Працюючи в групах, учні складали прислів’я та приказки з окремих слів. А саме головне вони подарували Сонечку різнокольорові промінці з власно розробленими правилами дружби. Не залишила байдужими батьків та гостей свята виставка малюнків дітей на заявлену тему, які були насичені яскравими кольорами щасливого дитинства та світлих надій та товаришування.

Свято закінчилось частуванням  смаколиками, які з великим задоволенням скуштувати діти разом із своїми друзями за одним столом.

Переглядів: 153 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 3.7/3