Вівторок, 21.11.2017, 21:34

«  Травень 2016  »

Головна » 2016 » Травень » 6 » Спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім"я"
Спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім"я"

5 травня 2016 року, в рамках підготовки до відзначення Міжнародного "Дня сім'ї", в школі пройшло спортивне свято "Тато, мама і я - спортивна сім'я". В змаганнях взяли участь діти 1-х класів та їх батьки. Сімейні команди показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, взявши участь у веселих естафетах.

Батьки та діти емоційно і жваво реагували на кожне із завдань, демонстрували свою спритність, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь і навичок. Досить оригінальними були і завдання: «Естафета», «Перегони з м’ячами», «Сбий кеглі», «Комбінована естафета» та ін. Тож, доводилося татам, мамам і діткам стрибати, бігати, бути уважними і координованими.

Дуже прекрасно, що цього сонячного і трохи вітряного дня, родинам випала чудова можливість разом позмагатися, разом йти до перемоги. Діти побачили, які їх батьки умілі, спритні та відчайдушні. Такі сімейні заходи дуже згуртовують родину та, звісно, дають багато позитивних емоцій та хорошого настрою.
Впродовж всього спортивного свята панувала чудова змагальна та дружня атмосфера, «підігріта» уболівальниками, які підтримували свої команди аплодисментами, вигуками та баннерами.

Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли поруч тато, мама, всі разом - одна сім'я? Звичайно, ні!

Але змагання є змагання. Перемогла команда 1-В класу  "Coca-Cola",  2-ге місце виборола команда 1-А класу "Сонечко", 3-те - команда 1-Б класу "Силачі".

Даний захід показав не лише фізичну підготовку й згуртованість сімейних команд, а й вияв уваги й турботи, які повинні бути у міцних, люблячих родинах. Тому переможених, звичайно, не було. Наші команди сказали, що головне – не перемога, а участь і гарний настрій, який був присутній під час свята.

Переглядів: 267 | Додав: Лена | Рейтинг: 5.0/1