Середа, 22.11.2017, 12:59

«  Жовтень 2011  »

Головна » 2011 » Жовтень » 31 » Святкування 15-річчя школи
Святкування 15-річчя школи
27 жовтня 2011 року в актовій залі відбувся святковий концерт, присвячений 15-річчю заснування нашої школи. З ювілеєм нас прийшли привітати Костюченко Вадим Костянтинович - перший заступник голови Деснянської районної в м.Києві державної адміністрації, Шурко Олена Василівна - начальник управління освіти Деснянської районної в м.Києві державної адміністрації, Рудюк Людмила Василівна - голова правління благодійного фонду "Добродій", Куць Микола Іванович - займав посаду начальника управління освіти Деснянської районної в м.Києві державної адміністрації в рік заснування школи та інші поважні гості.
Директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна познайомила присутніх з історією школи, з її теперішнім життям, з нашими успіхами та досягненнями, з перспективами розвитку. З нагоди 15-річчя грамотами за плідну працю на освітянській ниві були нагороджені вчителі, які працюють в школі з моменту її заснування. Це - Потапенко Надія Іванівна, Шаповалова Тетяна Миколаївна, Пікуля Лідія Павлівна, Панченко Наталія Іванівна, Петренко Ольга Борисівна, Василик Тамара Володимирівна. Грамотами нагороджені і технічні працівники, які працюють в школі 15 років. Це - Лола Зінаїда Павлівна, Боднар Євдокія Іванівна, М'якушко Любов Зіновіївна. З святом привітали вчителів, які працюють в школі понад 10 років. Грамоти отримали Гриненко Катерина Петрівна, Ходорова Зінаїда Йосипівна, Веремій Наталія Миколаївна, Форманюк Людмила Ігорівна, Коноваленко Леся Володимирівна, Лопатіна Наталія Дмитрівна, Свець Олена Олександрівна, Погрібна Лариса Станіславівна. Пісня "Любі вчителі" стала подарунком всім учителям від Луценко Марії, учениці 2-В класу.

Щирі слова вітання пролунали від першого заступника голови Деснянської районної в м.Києві державної адміністрації Костюченка Вадима Костянтиновича та начальника управління освіти Деснянської районної в м.Києві державної адміністрації Шурко Олени Василівни. Колектив школи був нагороджений Почесною грамотою Деснянської районної в м.Києві державної адміністрації та подякою районного управління освіти за вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди 15-річчя школи.

Святковий концерт, який вели педагог-організатор школи Свець Олена Олександрівна та випускниця 2004 року Свець Маріанна (класовод Панченко Наталія Іванівна),  розпочався піснею "Зелене жито" у виконанні учнів 1-В класу та вчителів Павленко Галини Дмитрівни та Бобко Наталії Вікторівни. За українською традицією гостей привітали караваєм та піснею "Вкраїночка" у виконанні учениць 4-В класу Комарницької Леокадії, Васильєвої Наталії та Бурдейної Альони. Всім сподобались артистичні виступи Чеснокової Насті, учениці 2-А класу. Грайлива англійська пісенька "До, ре, мі" та "Весела пісенька" в її виконанні підняли всім присутнім настрій. Далі на сцену вийшла збірна футбольна команда 3-4 класів - неодноразова переможиця районних змагань з футболу.

Нашу школу прийшли привітати з днем народження випускники минулих років. Справжньою прикрасою свята став гімнастичний виступ з м'ячем випускниці 2011 року Цивінської Василини (класовод Гриненко Катерина Петрівна). Випускник 2005 року  Єгоров Олексій (класовод Петренко Ольга Борисівна) та випускник 2007 року Короленко Володимир (класовод Бобко Наталія Вікторівна), які займаються одним з найсильніших видів карате - карате кіокушинкай, продемонстрували  на сцені кату та показовий двобій. На фоні тендітної Василинки хлопці в кімоно виглядали кремезними, вони - справжні бійці. Виступи випускників зал зустрів оплесками та вигуками "Браво!".
Не могли залишити байдужими гостей та вчителів виступи учнів 4-А класу Карпенко Поліни, Богославця Андрія, Рудої Юлії та Єгорова Олександра. Запальний ковбойський танок та рок-н-рол в яскравих красивих костюмах зірвали шалені оплески глядачів. Виступ учениці 4-Б класу Мартинової Марії з піснею "Чарівний мікрофон" зворушив серця присутніх. Квартет дівчат з 4-В класу (
Комарницька Леокадія, Васильєва Наталія, Бурдейна Альона, Строкач Діана) виконали пісню "А я бажаю вам добра".
Із святковим привітанням виступила голова правління благодійного фонду "Добродій" Рудюк Людмила Василівна. Треба відмітити, що фонд вже 10 років підтримує та допомагає школі.
Від батьківської громади з теплими щирими словами вітання виступив Пелих Олександр Андрійович, батько учня 1-Б класу Пелиха Дмитра.
Привітати з днем народження нашу школу приїхали артисти Київської філармонії, гурт "Веселі музики", які завершили свій виступ піснею "Многіє літа".
Впродовж всього святкового концерту яскраве слайд-шоу прикрашало виступи учнів та артистів.
Поважні гості, вчителі та всі присутні висловили щиру подяку за святковий концерт, який дуже-дуже сподобався, ще раз привітали всіх з ювілеєм школи та побажали процвітання та довгих років плідної праці.

Переглядів: 1382 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/5
А фотографії з концерту будуть на сайті?

Обов`язково... wink