Вівторок, 21.11.2017, 21:31

«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 22 » Святкування Дня захисника України і Дня козацтва
Святкування Дня захисника України і Дня козацтва

В рамках місячника національно-патріотичного виховання в нашій школі пройшли заходи до Дня захисника України і  Дня козацтва. Учні школи залучилися до акції «Оберіг для воїна АТО» і власноруч виготовили браслети для захисників України. Обереги були передані в Управління освіти Деснянського району міста Києва.

Для вихованців нашої школи Сорокіним Олексієм Миколайовичем був проведений показовий виступ зі зброєю. Учні мали змогу познайомитися із різними видами козацької холодної зброї, побачити їх у дії.

До Дня захисника Вітчизни була приурочена виставка малюнків «Мій батько – захисник України». Шкільний бібліотекар підготувала виставку літератури та періодичних видань до цього свята.

За для поглиблення знань про історію і культурну спадщину запорізького козацтва і виховання поваги до традицій і звичаїв українського народу на базі 2-В класу було проведено свято "Ми роду козацького діти". На базі 3-А і 4-А класів були проведені заходи "Наша воля, наша слава не вмре, не загине», які були спрямовані на виховання почуття патріотизму і сприяли розвитку пізнавального інтересу до культурного минулого України. Квест, проведений у 3-Б класі "Як козаки скарб шукали", мав на меті культивувати кращі риси української ментальності, а також розвивати творче мислення учнів, виховувати прагнення до отримання нових знань.

Серед 1-х і 2-х класів педагогом-організатором були проведені змагання "Козацькі забави", під час яких учні мали змогу продемонструвати свою спритність, сміливість, швидкість, а також кмітливість. Адже козаки були не тільки дуже сильними воїнами, а й дуже розумними. Також на виховних годинах по класах учні говорили про подвиг героїв, виражали вдячність захисникам за наше спокійне мирне життя.

Нам є чим пишатися, є на кого рівнятися…

Переглядів: 56 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0