Субота, 19.08.2017, 01:39

«  Березень 2014  »

Головна » 2014 » Березень » 11 » Свято 8 Березня
Свято 8 Березня
Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, коли з вирію повертаються перші шпаки, і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято. Свято весни - 8 Березня, Міжнародний жіночий день, свято Матері, Бабусі, Подруги, Трудівниці. Так і в нашій школі 7 березня, в атмосфері любові, пошани, вдячності, пройшов святковий концерт, в якому прийняли участь учні від 1-го до  4-го класу. За вікном яскраво світило весняне сонечко. Після зимових холодів і похмурої мрячної погоди, його промені якось особливо створювали святковий настрій, нагадуючи всім, що ось-ось і прокинеться природа, зацвітуть дерева, зазеленіє трава.
На початку директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна привітала всіх жінок з чудовим святом, побажала здоров'я, гарного настрою, миру і злагоди, щоб в душі завжди була весна, а любов і удача не залишали ніколи.

Учні 3-В класу розпочали свято народним обрядом "Заклинання весни", лунали пісні, обрядові заклики, дівчата водили хороводи. Після такого красивого обряду весна просто не може до нас не прийти вчасно.
Ведучими були Максиміхіна Альона, Зарудний Єгор і Васютенко Давід (3-Б клас). Вони віртуозно оголошували виступаючих, вплітаючи у канву концерту то дотепний жарт, то віршик, то теплі щирі слова вітання.

Взагалі свято вийшло дуже гарним, теплим, як весняне сонечко. Танцювальний колектив, наприклад, створив настрій всім присутнім яскравими костюмами та запальною музикою. Старша група 4-их класів виконала "Циганочку". Різнобарвні широкі циганські сукні, демонстрація видовищних елементів під музичний супровід сподобались глядачам і зірвали бурхливі оплески. Не менш зворушливо виглядав танок наймолодшої групи, групи 1-их класів, під назвою "Сусід". 2-гі класи запропонували своє привітання у вигляді танцювальної композиції "Арлекіно".
Наші діти талановиті не тільки у навчанні, вони добре грають на музичних інструментах. Це продемонструвала Ахундова Наргіз (3-А клас) грою на піаніно, Безносенко Роман (4-А клас) грою на балалайці, Житченко Владислав (4-А клас) грою на гітарі.
Так виразно, так душевно прочитала вірш-привітання "Бабушкины годы" учениця 2-А класу Кравченко Анастасія, Кривенко Ярослав (4-Б клас) розказав байку Павла Глазового. Сольний танок Теплицької Даші (4-А клас) вразив присутніх своїм артистизмом. Чудовий костюм, рухи, легка музика створили в залі атмосферу зачарованості.
Незважаючи на те, що 8 Березня - жіноче свято, учні 2-А класу подарували жартівливу пісню "Про папу", яку виконали дуже зворушливо. Лунали вітання і від
2-В та 3-А класів.

Учасники спортивного гуртка айкідо під керівництвом Сорокіна Олексія Миколайовича продемонстрували різноманітні вправи і прийоми. Сам тренер показав вправи з мечем.
Цікавим був англомовний блок концерту. 1-ші та 2-гі класи привітали мам піснями та віршами англійською мовою.
Цілу низку бальних танців продемонстрували діти, які відвідують гурток
спортивно-бальних танців нашої школи під керівництвом Ясинського Антона Олександровича. Дивовижно спостерігати за рухами маленьких танцюристів, які за такий невеличкий термін добре оволоділи елементами бальних танців.

Далі пролунала пісня "Сто відсотків щастя" у виконанні учнів 1-В класу.
Закінчився концерт, та в серцях присутніх лишилася частинка того тепла, яке подарували всім мамам і бабусям, вчителям наші діти. Дякуємо!

Переглядів: 400 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/1