Четвер, 27.07.2017, 02:27

«  Травень 2013  »

Головна » 2013 » Травень » 20 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

24 травня 2013 року в школі пройшла урочиста лінійка, присвячена святу Останнього дзвоника. Рівно о 9.00 пролунали фанфари. Під бурхливі оплески і чудову музику  на святковій майданчик урочистою ходою зайшли випускники 2013 року, учні 4-х класів на чолі із своїми першими вчителями (4-А клас - класовод Петренко Ольга Борисівна, 4-Б клас - класовод Павленко Галина Дмитрівна, 4-В клас - класовод Томаш Ірина Іванівна). Липовий Данііл (4-Б), Ковбаса Микита (4-В), Алексєєв Ярослав (4-А) урочисто внесли прапор школи, пролунав гімн України і святкову лінійку оголосили відкритою. На авансцені майданчика були присутні директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна, завучі Котляренко Оксана Володимирівна, Веремій Наталія Миколаївна, Дорофєєва Олена Анатоліївна, вчителі школи. Почесний гість свята - Мирськова Людмила Сергіївна, яка представляла управління освіти Деснянської районної в м.Києві державної адміністрації. Вона привітала всіх присутніх з цим чудовим днем, побажала успіхів у подальшому навчанні нашим школярам, гарного літа і зачитала звернення голови Деснянської районної в м.Києві державної адміністрації Станіслава Прокопенка.
Свято розпочалося. З напутнім словом і випускникам, і тим, кому ще вчитись у нашій школі виступила директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна. Вона розповіла про досягнення, з якими наші учні закінчили навчальний рік, а також вручила похвальні листи, дипломи переможцям і призерам предметних районних олімпіад, різноманітних районних та міських конкурсів. Лунали пісні-привітання вчителям, батькам, побажання випускникам щасливої дороги в подальшому навчанні і всім учням веселих літніх канікул. Танцювальний гурток привітав присутніх веселим українським танком. Слова-вітання своїм учням висловили і перші вчителі Ольга Борисівна, Галина Дмитрівна та Ірина Іванівна. Від імені батьків із словами вдячності керівництву школи, всьому педагогічному колективу, своїм першим вчителям та напутнім словом дітям виступила мама учениці 4-В класу Авдиш Інна Миколаївна.

Вже за традицією завершив лінійку вальс, останній шкільний вальс. На очах і батьків, і вчителів, і учнів блищали сльози. В небо злетіли безліч кольорових повітряних кульок, а також наші випускники випустили в небо білих голубів. Лінійка закінчилась, але свято продовжилось по класах...

Щасливої дороги в країну знань!

Переглядів: 671 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/2
Удачи всем нашим выпускникам! Держим за вас кулачки!