Субота, 19.08.2017, 01:52

«  Червень 2014  »

Головна » 2014 » Червень » 2 » Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника

30 травня 2014 року рівно о 9.00 пролунали фанфари і над шкільним майданчиком, де вишикувалися всі класи із своїми вчителями, батьки та гості, запанувала тиша. Урочиста мить. Під оплески всіх присутніх на лінійку, присвячену святу останнього дзвоника, запрошуються випускники, учні 4-А класу разом із класоводом Потапенко Надією Іванівною, учні 4-Б класу разом із класоводом Шаповаловою Тетяною Миколаївною та учні 4-В класу із класоводом Дзеціною Людмилою Василівною. Далі пролунали слова: «До внесення прапора школи стояти струнко! Прапор школи внести!» Велике синє полотнище розвивалося на вітру, а хлопці, учні 4-Б класу Гейко Артем, Іващенко Дмитро, Кисельов Вадим, чітко чеканили крок.  Директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна оголосила лінійку відкритою. Пролунав Гімн України.

Після цього слово отримав почесний гість – голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Кузик Петро Миколайович. Він привітав всіх присутніх із закінченням навчального року, побажав веселих літніх канікул, а випускникам нашої школи вдалого вступу в старшу школу та щасливої дороги у країну знань. На лінійці також була присутня перший заступник начальника Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації  Постолюк Тамара Казимирівна.

Директор школи познайомила присутніх із досягненнями наших дітей у цьому навчальному році та вручила похвальні листи випускникам, які закінчили навчання на відмінно, і грамоти учням-переможцям предметних олімпіад та конкурсів різних рівнів.

А далі були привітання… Першокласники запевняли старших, що будуть гідною зміною учням, що залишають нашу школу. Лєлєс Анастасія, Шакун Вероніка  подарували всім пісню «Україна». Випускники від усієї душі дякували учителям «за серце золоте, за мудрість, за турботу і терпіння…» і вітанням для них була чарівна пісня учениці 4-В класу Луценко Марії.

Щирі напутні слова пролунали і від класоводів 4-х класів. Від імені батьків до випускників звернулась мама учениці 4-Б класу Бусленко Людмила Миколаївна.

Справжньою перлиною на святковій лінійці став реп, який сама склала і виконала випускниця 4-А класу Чеснокова Анастасія.

Ну і звичайно, яка лінійка без прощального вальсу! «Знову мелодія лине, всіх полонила вона… Вічна, велика і ніжна, наче красуня-весна…» В цьому році вперше всі випускники кружляли під чарівні зворушливі звуки шкільного вальсу.

Пролунав останній дзвоник і в небо злетіли жовті та блакитні кульки. Пролунали бурхливі оплески… Урочиста святкова лінійка добігла кінця. До виносу прапора школи всі стояли струнко. Свято продовжилось по класах.

Переглядів: 637 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/4