П`ятниця, 18.08.2017, 16:36

«  Травень 2016  »

Головна » 2016 » Травень » 31 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

У травні, коли розквітають квіти і лунає пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Цього свята немає в жодному календарі, але воно  у житті кожної людини, кожного з нас.

Для багатьох учнів - це сигнал про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другий, третій і так далі класи, радіють приходу літнього відпочинку. Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо на дачі або в селі у бабусі і дідуся, а хтось залишиться в місті. Можна займатися улюбленими справами, відпочивати.

Але для декого, закінчення навчального року пов'язане не тільки з радістю, але і з легким смутком, надіями …Для тих, хто цього року закінчив початкову школу, останній дзвоник є відліком початку наступної сходинки в шкільному житті.

Ось і наші випускники цього дня прощалися з початковою школою. Слова вітань та побажань лунали на адресу винуватців свята від вчителів, молодших учнів та їх батьків. Урочистими та щирими словами, піснями, красивими танцювальними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього  дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

Окрасою свята став  шкільний вальс у виконанні учнів 4-А та 4-Б класів. В кінці святкової лінійки сюрпризом для гостей став танцювальний флешмоб у виконанні учнів 4-В класу, до якого приєдналися всі вчителі школи. Після цієї композиції довго лунали бурхливі оплески та вигуки "Молодці!"

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у початковій школі закінчилося, попереду старша школа.

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових всім канікул, школярі!

Переглядів: 213 | Додав: Лена | Рейтинг: 0.0/0