Субота, 16.12.2017, 05:15

«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 2 » Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника

Перше вересня — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Саме такою урочистою подією в житті учнів нашої школи стало 1 вересня 2015 року. Яскравого сонячного ранку всі школярі, вчителі, батьки, гості зібралися на шкільному подвір"ї. Святковими фанфарами розпочалася урочиста лінійка. Ведучі - Сорокіна Дар'я Русланівна (вихователь ГПД) та Сорокін Олексій Миколайович (керівник гуртка "Хортинг"), під бурхливі оплески запросили на лінійку наших найменших учнів - першокласників разом із своїми першими вчителями Пікулею Лідією Павлівною (1-А клас), Гриненко Катериною Петрівною (2-Б клас) і Бобко Наталією Вікторівною (1-В клас). Пролунав Гімн України і директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна оголосила урочисту лінійку, присвячену святу Першого дзвоника, відкритою. Директор Центру навчання плаванню Лісковська Оксана проголосила вітання т.в.о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Онуфрійчука Вадима Михайловича. Свої щирі побажання присутнім промовила  директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна. Зокрема, вона привітала всіх такими словами: "Щиро вітаю вас з Днем Знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти та людяності. Цей день об'єднає усю нашу країну, яка в котрий раз за багатовікову історію захищає свою незалежність та європейське майбутнє. У цей святковий день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Найщиріші привітання вчителям, які щедро діляться своїми знаннями. Їх мудрість і великодушність залишається з учніми на все життя. Здоров"я Вам, терпіння та наснаги."

Дівчата з 3-го та 4-го класів виконали пісню "Нехай квітує Україна", танцювальний колектив подарував всім запальний, веселий танок. Бурхливими оплесками зустріли присутні виступ першокласників. Вони сьогодні вперше стоять в центрі, схвильовано дивлячись допитливими очима, старанно розповідають вірші  про школу. Саме першачки створили насправді особливу атмосферу урочистості, адже для них це не просто свято, а свято величне, неповторне, казкове, перше у житті. Привітали також найменших учнів і найстарші школярі - четвертокласники. Вони вручили малечі оберіг - глиняний горщик із рослинами, що символізують добробут, достаток, красу, силу, мужність та здоров'я. З добрими напутніми словами до своїх підопічних та їх батьків звернулась учитель 1-Б класу Гриненко Катерина Петрівна, а від батьків слово взяла Гуляєва Клавдія Володимирівна. Вперше прозвучав у виконанні вчителя англійської мови Колос Анастасії Шавкадіївни Гімн 322 школи. Першокласники випустили в небо блакитні та жовті кульки, щоб мрії збувались, щоб щастя було.

За традицією по закінченню лінійки пролунав перший дзвінок, який сповістив про початок нового навчального року, а дала його учениця 1-А класу Чепурна Маріанна, сидячи на плечі свого татуся. Після цього всі першокласники разом із своїми першими вчителями  пішли до своїх перших навчальних класів, а батьки провели їх в Країну знань, обсіявши святим зерном на щастя, на долю, на довгі й мирні літа!

Переглядів: 652 | Додав: Лена | Рейтинг: 5.0/1