Субота, 19.08.2017, 01:35

«  Червень 2017  »

Головна » 2017 » Червень » 6 » Традиційні шкільні заходи наприкінці навчального року
Традиційні шкільні заходи наприкінці навчального року

Шкільний рік, добігаючи до свого логічного завершення, завжди відмічається в нашій школі традиційними заходами: «Козацькими розвагами» для 2-х класів та Святом прощання з першим класом.

19 травня на подвір’ї школи відбулися «Козацькі розваги». Розпочалося свято з  представлення команд та веселих українських пісень, а потім команди 2-х класів змагалися між собою в спритності, швидкості, кмітливості. У перерві дівчата подарували яскравий спортивний танок з мячами. Переможцем цьогорічних «Козацьких розваг» стала команда 2-Б класу, зайнявши I місце. А 2-А та 2-В класи розділили між собою II місце.

У фіналі свята діти та їх батьки пригощалися смачною козацькою кашею прямо на подвірї школи, бо так смачніше!

А 22 травня учні перших класів прийняли участь у заході, шукаючи ключик від другого класу. В актовому залі, на початку свята, діти продемонстували свої вміння декламувати  українською та англійською мовами, співати, закликаючи літо до себе в гості. Класоводи, вчитель з білінгвальної музики та англійської мови Василик Т.В. приготували школярам чудові квести.  Учням було цікаво  мандрувати школою з вихователями, давати відповіді на запитання з різних шкільних наук. І нарешті, урочиста мить, коли директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна вручає кожному класу «ключик» - відзнаку того, що діти перейшли до другого класу.

А ще дітей перших та других класів чекав сюрприз, бо до них в гості завітали казкові герої спектаклю «Цибулино». Це вихованці Школи акторського ти дикторського мистецтва вирішили поділитися своєю творчістю з нашими учнями. Приємно дивитися цікаву виставу, а ще приємніше, коли її представляють діти трохи старше за тебе, але вже такі майстри своєї справи!

Ось так закінчується навчальний рік у нас у школі і розпочинаються літні канікули! Відпочівайте, любі діти, бо ви на це заслужили. Набирайтеся сил, яскравих вражень і нехай ваші канікули будуть незабутніми!

Переглядів: 91 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0