П`ятниця, 28.07.2017, 09:07

«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 12 » У ритмі танцю в Новий рік
У ритмі танцю в Новий рік

23 грудня 2016 року, в останній день навчального семестру, після уроків відбувся веселий новорічний захід – танцювальний флешмоб, який запропонувала провести адміністрація школи. Метою заходу було активізувати творчий потенціал дітей, батьків, вихователів ГПД, вчителів, ще більше об'єднати дитячі колективи. Це альтернатива звичайній дискотеці, захід, який задіює одночасно велику кількість учнів. Все, що не динамічне - вже не цікаве. Сучасні діти звикли до веселих розваг за участю аніматорів. А саме тут і був простір для творчості та виплеску енергії, тим більше,  що учні самі задавали настрій, виступали в ролі аніматорів. Дійство проводилося в спортивному залі, де можна вільно рухатися, де багато місця. Для розігріву учасники флешмобу потанцювали з педагогом-організатором Радченко В.В., потім до них приєдналися й вихователі школи, та і дехто з вчителів не зміг встояти на місці.

Кожен клас представив свою програму. Учням з інших класів треба було не тільки подивитись її, а й спробувати перетанцювати тих, хто демонстрував свою композицію. Дітям це добре вдавалося! Також перші класи танцювали для других і навпаки, далі треті та четверті класи підхопили танцювальний марафон.

Хочеться подякувати всім хто прийняв участь у новорічному флешмобі за гарні виступи, вдало підібрану музику, костюми, фантазію. Хочеться окремо відмітити виступ учнів 2-Б класу (класовод Гриненко К.П.). Учні та батьки, які допомогали готувати танцювальну програму, підійшли до підготовки своєї команди творчо, ініціативно. Діти не лише дружньо виконували свій номер, але й  були в однакових костюмах, представляли собою новорічних персонажів - маленьких Санта Клаусів. Всім учням, вчителям і вихователям захід дуже сподобався. Сподіваємося, що наступного разу учасників флешмобу буде ще більше, і вони порадують присутніх новими креативними ідеями.

Переглядів: 101 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/1