Субота, 21.10.2017, 05:13

«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 9 » Всесвітній день здоров'я
Всесвітній день здоров'я

У нашій суспільній свідомості є одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються над тим, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу.

Всесвітній день здоров'я (World Health Day) відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров'я (World Health Organization, WHO). За час, що минув з того історичного моменту, членами Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) стало 191 держава світу. Щорічне проведення Дня здоров'я ввійшло в традицію з 1950 року. Заходи Дня проводяться для того, щоб люди могли зрозуміти, як багато значить здоров'я в їхньому житті. А здравоохоронні організації покликані вирішити питання, що їм потрібно зробити, щоб здоров'я людей в усьому світі стало краще.

В цей день учні СШ №322 взяли участь у загальношкільному проекті «День здоров’я». Захід розпочався лінійкою, потім вихованці вишикувались на ранкову зарядку. 07.04.2017 року родини 1-х класів показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, взявши участь у веселому святі «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Це свято уже стало традиційним в нашій школі, його назва говорить сама за себе. Поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію цей захід став одним із найулюбленіших у наших дітей та їх батьків. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані – як спортивна основа, так і пропаганда сімейних цінностей.

Хочеться відмітити, що різні за інтересами, вподобаннями, професіями дорослі не втратили найголовнішого: молодечого запалу і таланту повертатися в дитинство. Після пояснення простих правил «кинулися в бій». Досить оригінальними були і завдання: «Естафета», «Перегони з м’ячами», «Попади в ціль», «Комбінована естафета» та ін. Тож, доводилося татам, мамам і діткам стрибати, бігати, тренувати координацію рухів. Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву, настрій гарний, на душі весело? Звичайно, ні! А от переможці визначилися: ними стала родина Савенець 1-В класу. З чим їх і вітаємо!

День здоров’я був насичений, цікавий та змістовний, а учні разом з татами і мамами з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Переглядів: 172 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 5.0/1

До осінніх канікул залишилось: