Вівторок, 21.11.2017, 21:33

«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 25 » З днем народження, рідна школо!
З днем народження, рідна школо!

В цьому році нашій рідній школі виповнилось 20 років і 2 листопада, під час осінніх канікул, відбувся святковий концерт, присвячений ювілею. Напередодні кожен клас підготував і представив свої роботи-привітання у вигляді макетів школи та газет, які розвісили, починаючи з хола школи й до самого актового залу.

Веселі дзвоники мелодії "Happy Birthday" сповістили про початок святкування. Розпочали концерт вчителі початкових класів Бобко Наталія Вікторівна та Павленко Галина Дмитрівна піснею «Привітальна». Вони вийшли з хлібом-сіллю на вишитому рушнику зі словами побажання всіляких гараздів та вручили каравай почесним гостям, присутнім на нашому святі.

Веселою юрбою прийшли привітати всіх присутніх першачки. «Вчителі у нас класні, вони просто Бога…, а у школі «…затишні класи, цікаві програми, я навіть увечері не хочу до мами», - декламували діти.

В школі працює багато цікавих гуртків, тому до нас завітали учні перших та других класів гуртка сопілкарів з українською піснею «Журавель» зі своїм керівником Суровикіною-Чебан О.П.

Ведуча ювілею педагог-організатор Радченко Вікторія Вікторівна розповіла історію школи, її розбудову, доторкнувшись до минулого й зупинившись на сьогоденні. Мова йшла про першого директора школи Нікітіну Юлію Олександрівну та теперішнього – Ковалевську Ірину Володимирівну, про їх досягнення на цій складній тв відповідальній  посаді. Пісня у виконанні вчителів англійської мови та білінгвальної музики Василик Тамари Володимирівни та Колос Анастасії ШОвкадіївни «Дві душі» була подарунком для обох керівників та всіх глядачів у залі. Розповідь про «…мудрих й далекоглядних помічників директора і просто гарних жінок» - завучів школи, продовжила святкування.

Особливоою увагою на ювілеї була оточена славетна пятірка вчителів, які пропрацювали в школі 20 років. Це – Пікуля Лідія Павлівна, Шаповалова Тетяна Миколаївна, Панченко Наталія Іванівна, Василик Тамара Володимирівна. Привітали з ювілеєм і подякували за 20-річну працю технічного працівника школи Лолу Зінаїду Павлівну.

Почесні гості з районо начальник відділу загальної середньої освіти Левченко Наталія Петрівна та начальник відділу позашкільної освіти та виховання Кулаківська Тетяна Іванівна привітали весь педагогічний колектив та працівників школи і побажали подальших успіхів в такій нелегкій, але такій благородній справі, як виховання підростаючого покоління. Продовжила свято учениця 3-Б класу Уманець Вікторія, вона виконала пісню «Люба моя вчителько».

Від імені всієї школи прозвучали слова подяки в адресу фонду «Добродій», з яким школа плідно працює вже 15 років. У відповідь голова правління благодійного фонду Рудюк Людмила Василівна урочисто привітала всіх присутніх з ювілеєм. Український жартівливий танок у виконанні учнів 4-Б класу підтримав гарний настрій глядачів.

На свято завітали й випускники школи «Щоб принести їй свій палкий привіт». Зі словами подяки Авдиш Катерина подарувала власну пісню, спеціально написану для ювілею - «Спогади про школу», а Богославець Андрій, Єгоров Олександр, Руда Юлія виконали «Вальс» зі своїми друзями – вихованцями зразкового ансамблю народного танцю «Росток». Всі виступи концертної програми супроводжували яскраві слайди презентації, створеної учителем інформатики Єгоровою Іриною Володимирівною.

Від імені батьків виступила Олександра Селивоник - актриса театру «Хеппі-Бум», мама учениці нашої школи. Вона виконала гуморески Павла Глазового та вірш «Крила» Л.Костенко.

Наступний номер був англійською і його приготували учениці 4-А класу. Запальний шотландський танець «Хайланд» у виконанні дівчат 4-Б класу сподобався всім присутнім і зірвав бурні аплодисменти. Наостанок всіх чекав сюприз від вчителів - танцювальний флешмоб, який показав єдність колективу школи.

Піднесено й урочисто було на ювілеї, але душевно й тепло від почутого та побаченого. Сподіваємося всі присутні надовго збережуть гарний настрій та приємні спогади про чудове свято.

Живи довго-довго,наша рідна школо! З днем народження!

Переглядів: 199 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0