Понеділок, 10.12.2018, 21:18
Вітаю Вас Гість | RSS

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І ступеня №322

Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 972
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бібліотечні новини

Головна » Статті » Бібліотечні новини

Робота бібліотеки в квітні 2018 року

1. Тематична виставка «Чорнобиль – наш біль» (до 32-річниці Чорнобильської трагедії) 26.04.2018

Для сучасних людей Чорнобильська катастрофа є найтрагічнішою сторінкою в історії людства. Тому й повинні ми і наші діти знати правду про причини і наслідки цієї непоправної трагедії.
Аварія оцінюється як найбільша за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від наслідків людей, так і за економічним збитком. На момент аварії ЧАЕС була найпотужнішою в СРСР.
Організовуючи виставку, присвячену 32–й річниці Чорнобильської трагедії, ми намагаємось пробудити в дітях чуйність, милосердя, вміння співчувати, дбайливо ставитись до навколишнього середовища, пам’ятати ліквідаторів катастрофи і віддавати честь за їх подвиг.

2. Тематична ілюстративна поличка: «Наука заради миру і безпеки» висвітлює інформацію співпраці Україна-НАТО.

Співробітництво України з НАТО як один із напрямів безпекової політики нашої держави спрямований на досягнення високих стандартів країн-членів Альянсу, взаємовигідну практичну взаємодію України з Альянсом у подоланні традиційних та нових викликів і загроз, а також на забезпечення належного місця і впливу України в міжнародній безпековій системі.

Цікаві факти: 31 березня 1954 року СРСР направив дипломатичну ноту західним країнам з проханням про вступ до НАТО. Одночасно з СРСР, але окремо від нього, заявки на вступ до НАТО подали формальні країни-засновниці ООН Білоруська і Українська РСР.

7 травня 1954 року США, Франція і Велика Британія відповіли відмовою.

Хоча Україна не стала першою пострадянською державою — членом НАТО, але зрештою вона стала першою пострадянською країною СНД, яка приєдналася до програми НАТО «Партнерство заради миру». Це відбулося рівно через сорок років — 8 лютого 1994.

На теперішній час, офіційний сайт НАТО має 4 мовних розділи: англійською, французькою, російською та українською мовами.

3. Тематична ілюстративна поличка: «Київ – місто над Дніпром» (до Дня Києва)

Київ — столиця України, одне з найбільших і найстаріших міст Європи. Розташований на Дніпрі. Політичний, соціально-економічний, транспортний та освітньо-науковий центр країни. Місце розташування центральних органів влади України, іноземних місій, штаб-квартир більшості підприємств і громадських об'єднань, що працюють в Україні.

За «Повістю минулих літ», Київ заснував полянський князь Кий зі своїми братами Щеком і Хоривом та сестрою Либіддю. Згідно з археологічними даними та писемними джерелами, початок безперервного розвитку Києва датується другою половиною 5 ст. Був столицею Русі, Київського князівства, Великого князівства Руського, Української Народної Республіки, Української Радянської Соціалістичної Республіки та Української Держави.

Один із найстаріших історичних центрів Східної Європи та християнства — Софійський собор та Києво-Печерська лавра внесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Категорія: Бібліотечні новини | Додав: Gera-04 (27.04.2018)
Переглядів: 49 | Рейтинг: 0.0/0
Школа №322

Контакти

02222, м.Київ,
пр-т Маяковського, 38-а,

тел. (044)530-03-31, (044)360-52-50
е-mail :  sh322kiev@ukr.net

Статут школи №322
Права дитини
Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія
Відлік часу
До Нового року залишилось:
Пошук
Сайт існує

Copyright MyCorp © 2018