П'ятница, 19.04.2024, 11:37

Віртуальна виставка творів дитячого письменника В.О. Сухомлинського

Вогник у вікні. Сухомлинський Василь

Ця підбірка творів формує у юних читачів бажання допомогти іншим, і приймати участь у вирішенні їх проблем.

Квітка сонця. Сухомлинський Василь

У книзі зібрано найцікавіші твори Василя Сухомлинського для дітей: притчі, казки та оповідання. Поетичні, щирі, дотепні, з глибоким підтекстом, вони пройняті любов’ю до дитини, до рідного краю, ненав’язливо, часом обережним натяком вчать доброзичливості, поваги до старших.

Я розповім вам казку...Філософія для дітей. Сухомлинський Василь

Це видання — найповніша на сьогодні збірка творів для дітей видатного українського педагога, чудового вихователя Василя Сухомлинського. Книга, зібрана з усіх доступних наразі джерел, була укладена згідно з авторським баченням структури такого видання та відповідно до реалій сьогодення. Творчий спадок Василя Олександровича буде корисним і цікавим.

Всі добрі люди - одна сім'я. Сухомлинський Василь

До нової збірки художніх творів для дітей нашого славетного земляка, Василя Сухомлинського, увійшли не тільки твори, де дійовими особами є люди. На її сторінках ви також зустрінетеся з олюдненими тваринами, рослинами і навіть природними явищами. Пронизані любов’ю до всього живого, твори надихають читачів любити природу і батьківський край.

Найгарніша мама. Сухомлинський Василь

До книжки ввійшли кращі казки про тварин відомого українського педагога і письменника Василя Олександровича Сухомлинського. Вони вчать любити батьківщину, її природу, поважати старших і допомагати меншим, бути кмітливими, добрими.

Лісові друзі. Сухомлинський Василь

До збірки увійшли цікаві розповіді відомих українських письменників про дивовижний світ живої природи, яка оточує нас, - про тварин та птахів, дерева та квіти. Ця книжка вчить дітей доброті, чуйності, любові та шанобливому становленню до природи. Адже людство стане кращим, якщо ми змалечку житимемо в гармонії з природою, берегтимемо її, не кривдитимемо чотириногих, хвостатих і крилатих друзів.

Бути людиноюСухомлинський Василь

«Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях... Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре», - писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський.

Майже чарівна розмова.Сухомлинський Василь

Твори В. Сухомлинського вчать маленьких читачів відрізняти гарні вчинки від недобрих, бути чемними, поважати старших, формують у дітей найголовніше - людяність.

Категорія: Бібліотечні новини | Додав: Gera-04 (16.10.2018)
Переглядів: 659 | Рейтинг: 0.0/0