Вівторок, 14.05.2024, 11:25

«  Жовтень 2021  »

Головна » 2021 » Жовтень » 13 » «Осінній вернісаж» у 2–Б класі
«Осінній вернісаж» у 2–Б класі
Людину оточує дивний і чарівний світ, ім'я якому – природа. Вона така різноманітна і багата, що навіть дорослому важко збагнути всі її прояви та закономірності. Зрозуміти природу, відкрити таємниці різних її явищ і закони її існування, розвинути у собі почуття прекрасного можна лише через спілкування з довкіллям. Виконуючи творчу роботу, діти ростуть спостережливими, уважними, розкривають свої серця і розум назустріч безмежності пізнання, відчувають красу природи.
Нещодавно учні 2-Б класу завершили роботу над творчим індивідуальним проектом «Осінній вернісаж», що став яскравим підсумком вивченої теми «Осінь». Об’єктом пізнання була природа рідного краю восени; ознаки осені в живій і неживій природі; усна народна творчість про осінь; осінь у творчості українських поетів та письменників; образ осені у роботах відомих художників.
Метою проекту було ознайомлення учнів із характерними ознаками осені; удосконалення їх уміння спостерігати, порівнювати, фантазувати та висловлювати думку за допомогою поезії, малюнків, виробів із природного матеріалу; розвивати образне мислення; прищеплювати любов до природи рідного краю восени; формувати в них інтерес до природи через ознайомлення з найближчими об’єктами – деревами, птахами, тваринами; виховувати любов до Батьківщини, свого національного фольклору, шанобливе ставлення до народного досвіду – основи народних прислів’їв.
Учні із захопленням ділилися результатами своїх робіт з однокласниками. Це були чудові малюнки на осінню тематику, аплікації з осіннього листя і поробки із природного матеріалу. Діти представляли свої наробки, розповідали вірші, підготували загадки, прислів’я, народні прикмети, різноманітні цікавинки. Робота над проектом об’єднує дітей, сприяє толерантному ставленню один до одного. Водночас це не тільки творчий і пізнавальний процес, а й відчуття радості і свята.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 172 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0