Субота, 27.04.2024, 13:36

Матеріально-технічна база

Шановні батьки!

Керівництво навчального закладу і весь педагогічний колектив висловлюють щиру вдячність за надану Вами благодійну допомогу, завдяки якій стало можливим оновлення матеріально-технічної бази закладу та підтримання школи в належному стані!

Ми вдячні батькам наших учнів за те, що вони, розуміючи, що був час, коли держава була не в змозі в повному обсязі забезпечити та тримати на контролі матеріально-фінансовий стан школи, взяли на себе певну частину обов'язків у справі утримання навчального закладу. Ваша величезна підтримка матеріально-технічної бази школи та добрі справи вкрайнеобхідні нам заради нашої спільної мети:
навчання та виховання  дітей!

Дякуємо Вам за розуміння наших проблем, небайдужість, партнерство і співпрацю. Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, мирного неба, натхнення, злагоди і добробуту!

Фасад раніше

Фасад зараз

Шкільний хол

Раніше, коли ви заходили до школи, такого просторого красивого холу не було. Був вузький прохід по сходах, вікно вахтера. А зараз в шкільному холі завжди є охорона. Над вхідними дверима для підтримання температурного режиму з'явилась теплова завіса.

Шкільна їдальня

Шкільна їдальня раніше знаходилася в іншому місці – там, де зараз бібліотека і конференцзал. Для того, щоб накрити обід для учнів, їжу треба було везти у великих каструлях на спеціальному візку через весь коридор. Нове приміщення для їдальні було повністю відремонтоване і переобладнане. На кухні встановлений потужний бойлер.

Актовий зал раніше

Актовий зал зараз

В переобладнаному актовому залі школи встановлено інтерактивну дошку з проектором та ноутбуком, сучасний музичний центр з мікшерним пультом та потужними колонками. Для забезпечення температурного режиму, особливо в теплу пору року, встановлено три кондиціонери. Частими гостями в оновленому залі нашої школи до карантину і воєнного стану були артисти  національної філармонії.

Комп'ютерний клас раніше

Комп'ютерний клас зараз

В комп'ютерногому класі під час ремонту встановлені пластикові вікна, жалюзі, придбані нові штори. Клас укомплектований новітніми комп'ютерами з ліцензійним програмним забезпеченням для учнів і вчителя. Взамін старого проектора, в якого вийшов термін роботи лампи, встановлено новий.

Коридор раніше

Коридор зараз

Сходи раніше

Сходи зараз