П`ятниця, 20.10.2017, 10:41

«  Жовтень 2017  »

Педагогічний колектив

Всім відомо, що без школи,
Без знань, що мусиш там набуть,
Не станеш у житті ніколи,
Тим, ким в дитинстві мрієш буть.

Н. Красоткіна

В спеціалізованій загальноосвітній середній школі №322 з поглибленим вивченням англійської мови в 12 класах (чотири паралелі по 3 класи) навчається більше 350 учнів.

Наша школа  І ступеня, де навчаються діти з 1-го по 4-й класи. Відповідно до цього створені всі умови для плідного навчання та відпочинку дітей молодшого шкільного віку. Кожен клас має своє окреме приміщення, яке складається з учбового класу та ігрової кімнати.  На першому поверсі школи працює їдальня, де школярі обідають, а також можуть купити собі під час перерви смачні пиріжки, печиво, сік, тощо. В школі працює бібліотека, є спортивна та актова зали.

Велика увага приділяється урокам англійської мови, яку викладають висококваліфіковані фахівці. Для більш ефективного вивчення даного предмета всі класи поділяються на 3 групи. Регулярно проводяться тижні англійської мови, де учні приймають участь у різноманітних виставах, концертах, семінарах.

З 1-го класу в школі  вивчається курс інформатики, де діти набувають навичок роботи на комп’ютері, вчаться користуватися текстовим та графічним редакторами (друкують та малюють на комп’ютері), дізнаються, що таке Інтернет, де і як швидко знайти потрібну інформацію за допомогою комп’ютера, як користуватися електронною поштою, а також знайомляться з такими базовими поняттями як інформація, алгоритм, знайомляться з видами інформації, дізнаються, що можна робити з інформацією, вчаться складати блок-схеми алгоритмів та багато чого іншого.

В рамках тижня інформатики проводяться інтелектуальні ігри серед учнів 2-х, 3-х та 4-х класів та різноманітні конкурси (конкурс комп’ютерного малюнка, конкурс на кращу комп’ютерну казку та інше).

З 2010-2011 навчального року в школі започатковано проведення інтерактивних уроків по предметах з використанням Smart-дошки. Це і математика, і українська мова, і природознавство, і малювання та інші предмети.

Вчителі школи творчо впроваджують в життя проектні технології. Метод проектів – це одна із особистісно-орієнтованих технологій, в основі якої лежить розвиток пізнавальних навичок учнів, критичного і творчого мислення, умінь самостійно орієнтуватися в інформаційному просторі.

В школі працює група продовженого дня, де висококваліфіковані вихователі допоможуть дитині зробити домашнє завдання. Обов’язковою є прогулянка на майданчику біля школи. У другій половині дня в школі розпочинають роботу гуртки: айкідо, шаховий гурток, гурток ліплення з солоного тіста, танцювальний та хоровий.

В школі постійно проводяться різноманітні виховні, пізнавальні та спортивні заходи. В оновленій актовій залі школи проходять концерти артистів Київської філармонії, різноманітні вистави. Діти приймають активну участь в загальношкільних концертах. В кожному класі традиційно проводяться свята. Це і свято осені, Новорічне свято, Свято букварика, свято 8 Березня та інше.

Такі  заходи, як  «Правове виховання», «Обережно, дорога!» викликають неабияку зацікавленість дітей. Проводяться різноманітні спортивні змагання, «Козацькі розваги». Команди 3-х та 4-х класів беруть участь і, вже другий рік підряд, займають призові місця у районних змаганнях з футболу.

До осінніх канікул залишилось: