Вівторок, 19.03.2024, 07:53

Кафедра вчителів початкової школи

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

1-А ПІКУЛЯ Лідія Павлівна

Освіта вища, закінчила в 1981 році Київський державний педагогічний інститут ім. О.М.Горького. Педагогічний стаж – 42 роки. Кваліфікаційна категорія – вища, має звання «вчитель-методист». Працює в школі з перших днів її заснування.

1-Б ГРИНЕНКО Катерина Петрівна

Освіта вища, закінчила в 1987 році Київський державний педагогічний інститут ім. О.М.Горького. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання "вчитель-методист", відмінник освіти України. Педагогічний стаж - 38 років.

1-В БОБКО Наталія Вікторівна

Освіта вища. Закінчила Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів ім. Б.Грінченка у 2003 році. Cтаж роботи 29 років. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання "старший учитель".

1-Д

БИКОВА Марія Олексіївна

Освіта вища. Закінчила у 2016 році Київський університет імені Бориса Грінченка і здобула кваліфікацію магістра початкової освіти, викладача педагогіки і методики початкової освіти, організатора початкової освіти. Має І кваліфікаційну категорію. Педагогічний стаж - 7 років.

2-А ШАПОВАЛОВА Тетяна Миколаївна

Освіта вища. Закінчила Уманський педагогічний інститут у 1987 році. Педагогічний стаж - 36 років. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «вчитель-методист».
2-Б

ДЗЕЦІНА Людмила Василівна

Освіта вища. Закінчила Київське міське педагогічне училище №3 (1994р.), Національний педагогічний університет ім. Драгоманова (2002р.). Педагогічний стаж - 30 років. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання "cтарший учитель".

2-В

ЛИТВИН Світлана Василівна

Освіта вища. Закінчила в 1992 році Київське міське педагогічне училище №3, в 1997 році - Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова. Педагогічний стаж – 31 рік. Має вищу кваліфікаційна категорію та звання "старший учитель".

2-Д
3-А

ТОМАШ Ірина Іванівна

Освіта вища. Закінчила Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгомановау 1995 році. Педагогічний стаж - 34 роки. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «вчитель-методист».

3-Б

ПАВЛЕНКО Галина Дмитрівна

Освіта вища. Закінчила Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова в 1999 році. Педагогічний стаж – 22 роки. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання "старший учитель".

3-В ПЕТРЕНКО Ольга Борисівна
Освіта вища. Закінчила Івано-Франківський державний педагогічний інститут ім. Василя Стефаника  в 1987 році за спеціальністю «Вчитель початкових класів». Педагогічний стаж – 34 роки. Працює в школі № 322 з 1996 року. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання "вчитель-методист".
3-Д

НІКОНОВА Тетяна Анатоліївна

Освіта вища. Закінчила Чернігівський педагогічний університет ім. Т. Шевченка. Спеціальність - вчитель початкових класів, вчитель образотворчого мистецтва у початкових класах. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст. Педагогічний стаж - 9 років.

4-А

ПАНЧЕНКО Наталія Іванівна

Освіта вища. Закінчила Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів ім. Б.Грінченка у 2002 році. Cтаж роботи 32 роки. В школі № 322 працює з 1996 року. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання  "вчитель-методист".

4-Б

ПШЕНИЧНА Ірина Іванівна

Освіта вища. Закінчила  Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів ім. Б.Грінченка в 2002 році. Має спеціальність за дипломами: вихователь, організатор-методист з дошкільного виховання та вчитель початкових класів. Педагогічний стаж  роботи - 29 років. Кваліфікаційна  категорія – вища, має знання "старший учитель".

4-В

ШЕВЧУК Олена Анатоліївна

Освіта вища. Закінчила Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів ім. Б. Грінченка в 2002 році. Має І кваліфікаційну категорію. Педагогічний стаж - 22 роки.

4-Д

АТАМАНЕНКО Ольга Георгіївна

Освіта вища. Закінчила Київський національний університет будівництва та архітектури. Стаж роботи - 20 років. Закінчила магістратуру Київського університету культури в 2020 році. Педагогічний стаж – 3 роки.